!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici
Ubytování

Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici

Chateau hotel Zbiroh nabízí svým hostům nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie. Komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici máte výběr z 53 pokojů, každý je originál, prostorem, plochou i orientací výhledů z oken.

Chateau hotel Zbiroh je jediným hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová.

Hotelové komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici je zde 53 pokojů, každý je originál - jak prostorem, plocho, tak i orientací výhledů z oken. Můžete se rozhodnout, zda si vyberete pokojík o 20 m2 nebo apartmán královských rozměrů 110 m2.

Na recepci vám mohou zajistit tyto služby: hlídání dětí, snídaně na pokoj a služby prádelny a čistírny. Zapůjčit si můžete společenské stolní hry, zahrajete si zde kulečník, badminton, minigolf, ruské kuželky, pétanque, kroket a k půjčení je zde také horské kolo. Milovníky lehkého adrenalinu jistě potěší motorová bugina s jízdou v anglickém parku (s instruktorem) či lanové centrum v parku (s instruktorem).

Dále lze domluvit denní i noční prohlídka zámecké expozice, privátní ochutnávku vín v zámeckém vinném sklepě, piknik v anglickém parku či barbeque ve venkovních prostorách zámku a zážitkovou noc – ubytování v hradním vězení. Nožná je také projížďka na koních.

V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, v němž je umístěn originál opony od tohoto světoznámého malíře, který zde také 18 let pobýval a na zámku namaloval svou slavnou Slovanskou epopej.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurant Genius Loci v Žebráku

Restaurant Genius Loci v Žebráku

Žebrák, Střední Čechy
Hotel a restaurace U Parku v Hořovicích

Hotel a restaurace U Parku v Hořovicích

Hořovice, Střední Čechy
Pension Villa Hořovice

Pension Villa Hořovice

Hořovice, Střední Čechy