!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Sládek - vaše zázemí na Špičáku
Gurmánská turistika

Penzion Sládek - vaše zázemí na Špičáku

Nově zrekonstruované ubytovací zařízení vám umožní "užít si" Šumavu. Kromě útulných pokojů v rustikálním stylu nabízí posezení v restauraci, která se může pochlubit výbornou domácí kuchyní.

Penzion Sládek je zrekonstruované rekreační zařízení na Špičáku - v překrásném prostředí Šumavy (najdete jej snadno nedaleko sedačkové lanovky na Pancíř). V prostředí jako stvořeném k dovolené, aktivnímu odpočinku a relaxaci nebo zimním i letním sportům či k procházkám a obdivování okolní přírody na vás čekají skvělé služby...

V naší útulné restauraci se 40. místy na Vás čeká opravdový požitek z české kuchyně.Přijďte ochutnat dobroty, které provázely každodenní život našich předků na Staré Šumavě.

Tip na výlet: Z Železné Rudy na Ostrý
V nitru přírodní památky Královského Hvozdu trůní v nadmořské výšce 1293 m vrchol Velkého Ostrého. Na špičce tvořené skálou je kříž a opodál horská chata z roku 1897. Díky hraničnímu přechodu pro pěší můžete sejít též na vrchol Malého Ostrého, který spolu s hlavním vrcholem vytváří siluetu, podle níž se Ostrý nazývá též  "Prsa Matky Boží". Vy si k tomuto vrcholu můžete vybrat hned několik cest.
 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Akce v okolí

28.3.
6.6.
Jiří Hampl: Fotografie a objekty

Jiří Hampl: Fotografie a objekty

Janovice nad Úhlavou, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí