!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní areál Nad nádražím-Belveder v Železné Rudě
Sportovní areál Nad nádražím-Belveder v Železné Rudě
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

Sportovní areál Nad nádražím-Belveder v Železné Rudě

Lyžařský areál Nad nádražím-Belveder v Železné Rudě nabízí mnoho zajímavých letních aktivit: nové dětské lanové centrum(pro děti ve věku 4-12 let), sjezd na slalomových kárách, trampolínové hřiště včetně letní tubingové dráhy,kolotoče a dětské hřiště.

Dětské lanové centrum vzniklo v červenci 2017. Je určeno pro děti ve věku 4-12 let, které se zde pohybují samostaně. Dětské lanové centrum má 7 překážek různé obtížnosti,které jsou vytvořeny tak,že děti nemůžou vzhledem k ochranným sítím vypadnout.

Další vyhledávanou a již osvědčenou atrakcí jsou slalomové káry neboli slalom-carts. Jedná se o sjezd tratě přímo na naší sjezdovce se speciálně upravenými kárami. Tyto káry se vyznačují specifickou konstrukcí, která zabraňuje převrácení a zvyšuje bezpečnost jízdy. Součástí je časomíra, která umožní porovnání dosažených výsledků.

Ve svém celodenním programu u nás můžete dále využít trampolínové centrum, kde jsou pro Vás k dispozici 7m bungee trampolína a dvě trampolíny o průměru 3 m, kde si můžete vyzkoušet nejrůznější nápadité skoky.Toto centru je  již dva roky doplněné o letní tubingovou dráhu a dětský kolotoč.

K areálu patří i dětské hřiště s řadou přitažlivých atrakcí, které zkrátí dlouhou chvíli i těm nejmenším návštěvníkům. Hřiště je přístupné po celý den a vstup do jeho prostor je zcela zdarma. Po celý rok je možné využít služeb místního občerstvení a pohodlí terasy, ze které je překrásný výhled na nejvyšší horu Bavorska - Velký Javor. Výhodou terasy je bezprostřední blízkost  trampolín, slalomových kár a dětského hřiště.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 17. 9. 2019