Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Paintball-camp v Uhersku u Pardubic
Letní sporty

Paintball-camp v Uhersku u Pardubic

Jste neustále v pohybu a rádi zkoušíte nové a nové věci? Říkáte si, že už vás nic nemůže překvapit a všechny adrenalinové aktivity jsou vám známé? Přijďte si užít netradiční zábavu na paintballové hřiště v Uhersku u Pardubic!
Naše paintballové hřiště v Uhersku u Pardubic má 1hektar, kde na vás čekají různé druhy překážek. Pro určité herní scénáře můžete využít náš exkluzivní vozový park. Zbraně máme se vzduchovým systémem, který nám umožňuje hrát jak v létě, tak v zimě. Naše zbraně střílí tak rychle, jak dokážete mačkat spoušť. Po výstřelu se zbraň samočinně nabije a je připravena k dalšímu výstřelu, takže dámy, nemusíte se bát, že byste to nezvládli.

Samozřejmě myslíme i na vaši bezpečnost. V základní výbavě máte masku s termosklem (zabraňuje zamlžení skla), rukavice a chránič krku. Kdo chce, může si od nás ještě zapůjčit taktickou vestu. Je vyrobena z pevné textilie a vyztužena měkkým molitanem, takže chrání hrudník a záda. Krom jiných vymožeností má 6 kapes různých velikostí, kde si můžete schovat mobil, doklady a dokonce jsou tam i speciální kapsy na tuby. Takže když vám dojde střelivo, nemusíte hru přerušit a jít si pro nové, ale jednoduše si sami dobijete zbraň, protože kuličky máte u sebe.

Uspořádáme pro vás hru pro předem stanovený počet hráčů v kterékoli roční době. Po domluvě zabezpečíme jakékoli občerstvení, možnost noclehu ve vlastních stanech vedle hřiště. (Poskytneme fotografie nebo video z Vaši akce) Doufáme, že se u nás budete cítit skvěle a budete maximálně spokojeni.

Provozovatel

Tomáš Bláha

Uhersko
Paintball-camp
533 73 Uhersko
Tel.:
+420 724 940 185
Email:
blaha@paintball-c...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.paintball-cam...
GPS:
49,990971 16,023164
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Pardubicko
Tipy na výlet:
Uhersko a okolí
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Poznámka:cena je za půjčení chráničů,značkovače a 100ks kuliček na start,další kuličky za pouhou korunu.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Vánoční koncert a živý betlém v kostele sv. Mikuláše ve Vraclavi

Regionální muzeum uzavírá svou letošní činnost tradičním vánočním koncertem v kostele sv. Mikuláše na Vraclavi. 23. 12. 2022, barokní areál Vraclav, Vánoční koncert a živý betlém v Barokním areálu ve Vraclavi.
Vraclav, Pardubický kraj

Za Ježíškem do Afriky

Advent v Holicích – v letošním roce si připomeneme již 175. výročí narození Dr. Emila Holuba v Holicích.
Holice, Pardubický kraj

Na společné notě

Na jednom pódiu se Vám představí hned několik generací muzikantů s náročným a nadčasovým programem. Skladby z filmů a seriálů, ale také od předních autorů dechové hudby v podání dvou orchestrů a jejich sólistů.
Holice, Pardubický kraj

Kujebácký jarmark ve Vysokém Mýtě

26. listopadu / náměstí Přemysla Otakara II ve Vysokém Mýtě, Adventní kujebácký jarmark. emeslný jarmark s vánoční tématikou, rozsvícení vánočního stromu, kulturní program.
Vysoké Mýto, Pardubický kraj

Zřícenina loveckého zámku Neulust

Zřícenina loveckého zámečku Neulust se nachází asi 11 kilometrů od města Vysoké Mýto, nedaleko silnice spojující Uhersko s Trusnovem. Zámeček byl zbořen v roce 1906, do dnešních dnů se zachovaly pouze skromné zbytky základů a zdí. I přesto ale má místo své kouzlo a nabízí také krásnou vyhlídku.
Uhersko, Pardubický kraj

Zámek Chroustovice

Rokokový zámek Chroustovice slouží v současné době Odbornému učilišti. I přesto je zámek přístupný, je zde možné uspořádat společenskou akci s rautem nebo si pronajmout tenisové kurty.
Chroustovice, Pardubický kraj

Šestikmenná lípa v Zámrsku

Mohutný kmen lípy v Zámrsku tvoří šest spojených kmenů. Je pravděpodobné, že vznikl zmlazováním. Původní ztrouchnivělý strom byl v minulosti seříznut na pařez a po jeho obvodu vyrostly nové výhony, dnešní kmeny.
Zámrsk, Pardubický kraj

Socha koně Peruána před dostihovým centrem Zámrsk

Před dostihovým centrem v Zámrsku naleznete pomník dostihového koně Peruána. Socha z bronzu stojí tam, kde kůň žil, trénoval a kde také v roce 2017 uhynul. Výjimečný kůň dokázal třikrát za sebou zvítězit ve Velké pardubické a bezpočtu dalších dostihů.
Zámrsk, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Mordýř v Dolních Ředicích u Holic

V březnu 2013 byl v Dolních Ředicích založen pivovar Mordýř. Vaří se zde tradičním řemeslným způsobem z českých surovin, ale svátečně lze ochutnat i pivo např. ze zahraničních chmelů. Ohlasy na tuto pestrost jsou velmi pozitivní a tak sem nachází cestu i lidé, kteří standardní pivo nepijí.
Dolní Ředice, Pardubický kraj

Pražírna kávy Frolík – návštěva plná chutí a vůní

Všichni milovníci kávy, kteří chtějí proniknout do tajů její výroby a přípravy, jsou vítání v Pražírně kávy Frolík ve východočeském Borohrádku. V rodinném podniku spojeném s prodejnou, miniaturním muzeem a kavárnou vás osobně přivítá jeho majitel Petr Frolík.
Borohrádek, Královéhradecký kraj

Penzion a mlýn Jangelec ve Vysokém Mýtě

Penzion a mlýn Jangelec má velmi dlouhou a zajímavou historii. Nachází se na okraji Vysokého Mýta, na břehu řeky Loučné. Roku 1899 se zde v mlynářské rodině Alberta a Anny Poplerových narodil syn Rudolf, který se později proslavil jako vynikající žokej. Jeho jméno nese ulice, kde se penzion nachází.
Vysoké Mýto, Pardubický kraj

Epifany patisserie

Jana Novotná jen potřebovala místo, kde by mohla péct své nekompromisní dorty na zakázku. A koupila stánek v Zaječicích na Chrudimsku, v němž se dříve točila zmrzlina. A tak ji začala dělat taky.
Zaječice, Pardubický kraj