!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Resort Devět Skal Vysočina
Resort Devět Skal Vysočina
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Resort Devět Skal Vysočina

OREA Resort Devět Skal Vysočina se nachází u Milovského rybníka nedaleko Nového Města na Moravě v CHKO Žďárské vrchy. Díky své poloze nabízí klidné a příjemné ubytování pro jednotlivce i celé rodiny a je vyhledávaným místem pro pořádání konferencí, teambuildingů a workshopů.
Resort je výborně dostupný ze všech dopravních tahů a poskytuje veškerý komfort pro strávení krásné dovolené. Krajina Žďárských vrchů je ideální pro turistiku, za historií se pak můžete vypravit na nedaleké hrady a zámky.

V OREA Resortu Devět Skal se můžete ubytovat v jednom z 133 pohodlných pokojů. K dispozici budete mít krytý bazén, saunu, restauraci 9 skal, lobby bar, konferenční prostory a vlastní parkoviště. Resort je svou polohou a vybavením vhodný jak pro outdoorové a teambuildingové aktivity a konference, tak pro pobyty rodin s dětmi. Všichni hosté mohou využívat zrekonstruované víceúčelové sportoviště, pro děti máme navíc připraveny animační programy. Díky certifikátu Pet Friendly vás rádi ubytujeme i s vašimi domácími mazlíčky.
Zobrazit více

Provozovatel

OREA Resort Devět Skal Vysočina

Sněžné - Milovy 11
592 02 Svratka
Tel.:
+420 566 585 111
Email:
9skal@orea.cz
WWW:
www.resortdevetsk...
GPS:
49,667966 16,089597
 
Region:
Vysočina
Oblast:
Vysočina
Město:
Svratka
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí