!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Nordic Walking na Kladensku a Rakovnicku
Letní sporty

Nordic Walking na Kladensku a Rakovnicku

Nordic Walking je sportovně relaxační aktivita, která má spoustu příznivých účinků pro naše tělo. Přijměte naše pozvání na výlet do přírody.

Pokud jste začátečník, připravíme lekci zaměřenou na trénink správné techniky. Pro pokročilé naplánujeme delší trasu, náročnější terén, nebo kondiční cvičení. Pořádáme také Nordic Walking výlety pro širokou veřejnost. Nabídku těchto akcí, termíny a zaměření naleznete na našich webových stránkách.

Tyto programy přínáší také spoustu zajímavostí, novinek i zážitků z tras po České republice, zejména ve Středních Čechách na Kladensku a Rakovnicku, ale také v Praze. 

Nordic Walking je vhodný opravdu pro každého. Vůbec nezáleží na tom, v jaké kondici se právě nacházíte, kolik je Vám let, nebo jakou máte váhu. Nordic Walking je sport, který při pravidelném opakování zlepšuje fyzičku a vytrvalost, zpevňuje postavu a celkové držení těla, ubírá kilogramy.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 24. 9. 2020
Bunkr Bratronice

Bunkr Bratronice

Bratronice, Střední Čechy
Adventure Golf Horní Bezděkov

Adventure Golf Horní Bezděkov

Horní Bezděkov, Střední Čechy
Proškův mlýn v Poteplí

Proškův mlýn v Poteplí

Malé Kyšice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Kladno, Střední Čechy
Ňam Ňam Cafe Kladno

Ňam Ňam Cafe Kladno

Kladno, Střední Čechy
Zmrzlina 2AD

Zmrzlina 2AD

Kačice, Střední Čechy