!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Areál Botanika - zde budete v ráji zeleně
Letní sporty

Areál Botanika - zde budete v ráji zeleně

Relaxaci i sportování se můžete oddávat v Areálu Botanika v Horním Bezděkově u Unhoště. Nabízíme ubytování v 18 čtyřhvězdičkových apartmá v rodinném prostředí Vily Botanika a v Hotelu Botanika. Multifunkční komplex s bohatým sportovním zázemím je citlivě zasazen do prostředí křivoklátských lesů.
Na rozlehlém pozemku se kromě Hotelu Botanika a Vily Botanika nachází hned několik sportovišť - vyhřívaný venkovní bazén, tenisové kurty i krytá tenisová hala, devítijamkové golfové hřiště nebo koňské stáje.

Pro vyznavače wellness nabízí Areál Botanika špičkové relaxační centrum, jehož součástí jsou sauna, vířivý bazén, posilovna nebo kosmetické a masážní studio.

Samozřejmou součástí Areálu Botanika je stylová restaurace s pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně a grilovaných specialit. Areál Botanika je ideálním místem pro konání svatebních obřadů i hostin, firemních prezentací, školení a pro pořádání dalších společenských událostí: promocí, podnikových, soukromých a zahradních párty.


Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020
Adventure Golf Horní Bezděkov

Adventure Golf Horní Bezděkov

Horní Bezděkov, Střední Čechy
Proškův mlýn v Poteplí

Proškův mlýn v Poteplí

Malé Kyšice, Střední Čechy
Bunkr Bratronice

Bunkr Bratronice

Bratronice, Střední Čechy