!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Adventure Golf Horní Bezděkov
Letní sporty

Adventure Golf Horní Bezděkov

Firma Adventure Golf Horní Bezděkov byla založena v roce 2008 jako malá rodinná firma a vybudovala první 18jamkové hřiště Adventure Golfu v České republice. Najdete jej v Horním Bezděkově, pouhých 20 km od Prahy a 7 km od Kladna.

Adventure golf je jednoduše řečeno "malý golf". Jde v podstatě o golfové hřiště zmenšené do velikosti minigolfu. Hraje se na umělém zeleném golfovém koberci. Překážky známé z minigolfu zde nenajdete, naopak zde najdete různé terénní nerovnosti, boule, vyvýšeniny, vodní a písečné bunkry – tedy jako u "velkého" golfu. Hraje se golfovými puttery nebo minigolfovými kladívky a golfovými míčky.

Veškerou výbavu zdarma zapůjčíme. Díky nenáročnosti na výbavu i cenám za hru je adventure golf skutečně golfem pro každého.

Jako zázemí ke hřišti slouží kanadský srub, ve kterém si zapůjčíte potřebné vybavení, tedy hole a míčky. Ve srubu najdete také stylovou kavárnu a o víkendech a svátcích je v provozu Tyrolská hospůdka s originálními recepty a výbornou domácí kuchyní.

Myslíme také na naše nejmenší návštěvníky. Pro prcky, které ještě nebaví adventure golf, máme k dispozici kola a odrážedla, hračky, omalovánky a vystřihovánky. Pro všechny děti a hlavně jejich tatínky máme branky na fotbálek, který zajistí příjemný výklus po hře adventure golfu.

Pro nadšence adventure golfu pořádáme během roku celou řadu sportovních i zábavných turnajů.

Firmám nabízíme možnost uspořádání firemního turnaje v adventure golfu, ceny do turnaje a kvalitní pohoštění včetně grilování.
 

Zobrazit více
Proškův mlýn v Poteplí

Proškův mlýn v Poteplí

Malé Kyšice, Střední Čechy
Bunkr Bratronice

Bunkr Bratronice

Bratronice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Kladno, Střední Čechy
Ňam Ňam Cafe Kladno

Ňam Ňam Cafe Kladno

Kladno, Střední Čechy
Zmrzlina 2AD v Kačicích

Zmrzlina 2AD v Kačicích

Kačice, Střední Čechy