!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Nechejte se hýčkat v hotelu Štekl v Hluboké nad Vltavou
Nechejte se hýčkat v hotelu Štekl v Hluboké nad Vltavou
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Životní styl

Nechejte se hýčkat v hotelu Štekl v Hluboké nad Vltavou

Romantický zámecký hotel Štekl je zasazen v překrásné a historicky bohaté krajině Jižních Čech, v těsné blízkosti zámku Hluboká. Hotel se stal ideálním místem pobytu jak pro rodiny s dětmi a individuální klientelu, tak i pro korporátní klientelu a pořádání firemních akcí.
Hotel Štekl disponuje 5 apartmá, 13 královskými a 26 zámeckými pokoji, zařízenými ve stejném stylu jako je interiér zámku Hluboká. Atmosféra pokojů je dotvářena i replikami obrazů holandských mistrů. Ani jeden ze 44 pokojů není stejný. Díky své velikosti a architektonickému řešení má každý svou osobitou atmosféru. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, satelitem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem.

Elegantní prostředí hotelové restaurace "Pánů z Růže" reprezentuje nabídka mezinárodní i české kuchyně a samozřejmě výběr českých i zahraničních vín.  Nově otevřený anglický klub vás pak jistě mile překvapí svou útulností a noblesou.

Pro rodinné oslavy, svatební hostiny a obchodní setkání si můžete pronajmout Regentský sál. Rytířský nebo Královský salónek jsou vhodné pro uzavřenou společnost do 15 osob. Nově otevřená Orangerie s celkovou kapacitou od 50 do 150 míst, propojená s prostornou terasou hotelu je originálním místem pro pořádání svatebních hostin, rautů nebo banketů.

Toužíte-li po odpočinku, klidu a relaxaci vyzkoušejte Wellness centrum v přízemních prostorech hlavní budovy romantického hotelu. Nejen pro hotelové hosty je připravena naše nabídka relaxačních procedur. K dispozici je vám regenerační bazén s teplotou vody 28 stupňů, vybavený protiproudem a podvodními masážemi. Uvolnění po náročném pracovním dni vám poskytne vířivá vana, finská sauna nebo regenerační masáže našeho profesionálního maséra. Součástí wellness centra Štekl je  privátní posilovna vybavená přístroji Technogym, která uspokojí i nároky profesionálních sportovců.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Štekl

Bezručova 141
373 41 Hluboká nad Vltavou
Tel.:
+420 387 967 491
Email:
stekl@hotelstekl.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelstekl.cz
GPS:
49,051423 14,439062
 
 

Vstupné

Cena: 2 300 Kč

Poznámka:

Cena za 2lůžkový pokoj/noc. Bazén: 60 Kč/hod. Whirpool: 100 Kč/60 min. Sauna: 130 Kč/60 min. Klasická thajská masáž: 850 Kč/hod.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou

Hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy
Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou

Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy
Pivovar Hluboká nad Vltavou

Pivovar Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy
Lovecká chata

Lovecká chata

Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy