!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Motokáry Masarykův okruh
Letní sporty

Motokáry Masarykův okruh

Na Masarykově okruhu najdete jedinou venkovní dráhu v Brně, navíc v atraktivním prostředí závodní dráhy mistrovství světa. Na dohled od míst, kde se jezdí MotoGP si můžete užít vlastní závod na motokárách nebo pitbike.
Motokárová dráha Masarykova okruhu leží jen pár desítek metrů od skutečného závodního okruhu. Díky dostatku prostoru není tolik "zamotaná" jako vnitřní motokárové dráhy. Při jízdě můžete mnohem víc taktizovat, chystat si předjížděcí manévry, zkrátka polnohodnotně závodit. 

Vybírat si můžete z několika závodních strojů - těmi nejzajímavějšími je bezpochyby deset nových motokár o objemu 270 ccm, které vás nadchnou vysokým výkonem i skvělou ovladatelností. Začátečníci, kteří si na silnější stroje netroufnou, se pak mohou projet na slabších motokárách o objemu 200 ccm.

Nově si na své přijdou i milovníci jednostopých strojů. Na "malé dráze" Masarykova okruhu si můžou zajezdit i na pitbicích - menších zábavných motorkách, které jsou pro zatáčkovitou dráhu jako stvořené. Helmu vám na okruhu zapůjčí zdarma. Na pitbike jen potřebujete vlastní rukavice a pokud byste se necítili v běžném oblečení, za poplatek si můžete půjčit i kombinézu.

Celý rok pak můžete na okruhu závodit s ostatními návštěvníky. Držitelé nejrychlejších časů za sezonu se na podzim mohou zúčastnit závodu proti profesionálním automobilovým jezdcům a vyhrát atraktivní ceny. Účast v soutěži je automatická a není zpoplatněna.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 8. 2020
Automotodrom Brno

Automotodrom Brno

Ostrovačice, Jižní Morava
Tajemství řádu Veveřínů

Tajemství řádu Veveřínů

Ostrovačice, Jižní Morava
Zorbing Brno

Zorbing Brno

Ostrovačice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování Camp Alpa

Ubytování Camp Alpa

Ostrovačice, Jižní Morava
Hotel Victory

Hotel Victory

Popůvky, Jižní Morava
Kavárna Budoucnosti

Kavárna Budoucnosti

Brno-Bystrc, Jižní Morava
Resort Santon Brno

Resort Santon Brno

Brno, Jižní Morava