Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy znakové řeči pro batolata
Zážitky

Kurzy znakové řeči pro batolata

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se domluvit se svým děťátkem ještě před tím, než je schopné používat slova. Naučte se znakovou řeč s námi. Nabízíme dvouhodinové až šestitýdenní kurzy pro děti a rodiče.
Miminka a batolata dokáží pomocí znaků vyjádřit, co potřebují, co je ve světě kolem zaujalo a také jak se cítí. Program Baby Signs byl vyvinut světově uznávanými kapacitami v oblasti výchovy a vývoje dětí, doktorkami psychologie a profesorkami Kalifornské univerzity – Lindou Acredolo, PhDr. a Susan Goodwyn, PhDr. Před více než 25 lety začaly převratný výzkum, jehož výsledky položily základ mezinárodnímu trendu učení slyšících dětí znakové řeči.

Výsledky jejich dlouholetého výzkumu prokázaly, že znakování mimo jiné napomáhá rozvoji mluvené řeči, dává impulz k intelektuálnímu vývoji, podporuje pozitivní emocionální vývoj a upevňuje pouto mezi rodiči a jejich dětmi. Rodiče, kteří se svým miminkem komunikují pomocí znaků, již nemusí hádat, co se jim snaží sdělit, když v noci pláče. Dozvědí se jestli má hlad, jestli ho bolí ouško nebo jestli se něčeho bojí.

„Znakujeme se zpěvem a hrou“ je šestitýdenní kurz pro děti a rodiče, kde se děti naučí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách. Seznámí se s medvídkem BeeBo, který bude jejich průvodcem a pomůže jim učit se znaky. Součástí kurzu jsou také krátké segmenty rodičovského vzdělávání, kde rodiče získají praktické rady jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické schopnosti svých dětí.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí