Úvod > Co chcete dělat? > Duo Camp Branžež u Komárovského rybníka
Ubytování

Duo Camp Branžež u Komárovského rybníka

Hledáte ubytování v kempu uprostřed překrásné přírody? Najdete jej u Komárovského rybníka pod Příhrazskými skalami. Duo camp nabízí několik druhů ubytování, a to ve stanech, karavanech, chatkách nebo apartmánech.
Čistota, restaurace s výběrem jídel a skvělý personál kempu zpříjemní vaši dovolenou nebo víkendový pobyt v Duo Camou na břehu Komárovského rybníka pod Příhrazskými skalami. Ubytování je poskytováno v několika variantách, a to ve 2 apartmánech se čtyřmi lůžky (pouze týdenní turnusy od soboty do soboty), 23 dřevěných chatkách se třemi lůžky, 1 chatce se čtyřmi lůžky, 10 karavanech anebo s vlastním vybavením: ve stanech či vašem karavanu.

K dispozici je čisté společné sociální zařízení, restaurace, kiosek, dětské hřiště s houpačkami, skluzavkami a pískovištěm. Půjčujeme také sportovní pomůcky a vybavení. Kemp je oplocený a koupání je tu vzhledem k hloubce bezpečné i pro malé děti, a to často již od května. Parkování je možné za plotem přímo u chatky nebo stanu.

Nejbližší skály jsou z kempu 5 min pěšky, skalní masiv 15 min pěšky, hrad Valečov 4 km, hrad Kost 6 km, romantické skalní údolí Plakánek 6 km, zámek Humprecht 11 km.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 4. 2021

Ubytování a restaurace v okolí