Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování Simr ve Skokovech v Českém ráji
Ubytování

Ubytování Simr ve Skokovech v Českém ráji

Ubytování v soukromí Simr poskytuje ubytování ve zděné chalupě se solárně vyhřívaným bazénem, u lesa v překrásné přírodě v chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nachází se přibližně 6 km od hradu Kost a 20 km od Jičína.
Při ubytování u Simrů můžete využívat plně vybavenou kuchyni s elektrickým sporákem, ledničkou, kávovarem, mikrovlnou troubou aj. K dispozici vám bude také obývací pokoj s televizorem a krbovými kamny, obytná veranda, 2 ložnice a dětská postýlka. Samozřejmostí je i sociální zařízení s vanou a se sprchovým koutem, WC a automatickou pračkou.

Venku můžete posedět u ohniště nebo u zastřešeného krbu a děti se mohou vyřádit na pískovišti, houpačce a mládež jistě ocení ping-pong, kuželky, šipky a koš na košíkovou. A všichni jistě ocení nadzemní bazén se solárním ohřevem o průměru 3,7 metrů a hloubkou 1,1 metrů.

V horkých letních měsících lze také využít koupání ve 2 km vzdáleném Komárovském rybníku a velmi blízko je to také na koupaliště Kacanovy. Pokud by vám na dovolené pršelo, tak nevadí. V nedaleko vzdáleném Jičíně se nachází aquacentrum s toboganem, vířivkami, parní komorou a dalšími atraktivitami. Pokud budete chtít, můžete navštívit i 30 km vzdálené Centrum Babylon v Liberci nebo využít krásné pěší a cyklistické výlety po Českém ráji.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021