Úvod > Co chcete dělat? > Kemp SK Mšeno
Ubytování

Kemp SK Mšeno

Kemp a autokemp se nachází v areálu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. Ubytování je možné ve vlastním zařízení nebo v ubytovně s kapacitou 34 lůžek, v převážně čtyřlůžkových pokojích. Kemp získává pravidelně ocenění v anketě Kemp roku.
Autokemp ve sportovním areálu SK Mšeno je opakovaně hodnocen v TOP 3 nejlepších kempů Středočeského kraje. Které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. Ubytování je možné ve vlastním zařízení nebo v ubytovně s kapacitou 34 lůžek, v převážně čtyřlůžkových pokojích. Pro rodiny jsou k dispozici dva apartmány které mají vlastní vchod. Ubytovna prošla v lednu roku 2011 celkovou rekonstrukcí. Levné ubytování je možné ve 3 stálých karavanech, které jsou napojeny na el. energii. Další ubytování je možné ve 4 čtyřlůžkových chatách BPP s terasou. V roce 2008 proběhla celková rekonstrukce soc. zařízení. Centrum obchodů je 1 km, koupání 1,5 km od kempu na koupališti ve Mšeně. Součástí je i restaurace Stadion kde je možnost zajistit stravování a posezení jak pro ubytované hosty tak pro návštěvníky Kokořínska.

Kapacita ubytovny je 34 lůžek. V hlavním vchodě se nachází 28 lůžek v 7 pokojích (1x2lůž, 4x4 lůž, 2x5lůž.). Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout,4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice,rychlovarná konvice a mikrovlnka.

Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2 lůžka a 1x4 lůžka (zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka. Provoz ubytovny je celoroční. K ubytování lze zajistit stravu dle požadavku ubytovaných. Jako společenská místnost se využívá restaurace, v době otevírací doby pak salonek.

Autokemp má
  • 3x dvoulůžkový stálý karavany
  • 4x čtyřlůžkové chaty BPP s terasou
  • 3 rovné travnaté plochy u každé je možnost napojení na el. energii a každá má své ohniště
  • stání pro karavany a obytná auta s elektrickou přípojkou
  • možnost použití pračky

 
Zobrazit více

Provozovatel

Autokemp SK Mšeno

Boleslavská 398
stadion
277 35 Mšeno
Tel.:
+420 315 693 214
Email:
skmseno@seznam.cz
WWW:
https://autokemps...
GPS:
50,434991 14,647327
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Cidérka Lobeč

Cidérka Lobeč

Lobeč, Střední Čechy
Pension v Ráji

Pension v Ráji

Mšeno, Střední Čechy
Hospoda U Grobiána na Kokořínsku

Hospoda U Grobiána na Kokořínsku

Kokořín, Střední Čechy