Úvod > Co chcete dělat? > Kemp SK Mšeno
Ubytování

Kemp SK Mšeno

Kemp a autokemp se nachází v areálu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. Ubytování je možné ve vlastním zařízení nebo v ubytovně s kapacitou 34 lůžek, v převážně čtyřlůžkových pokojích. Kemp získává pravidelně ocenění v anketě Kemp roku.
Autokemp ve sportovním areálu SK Mšeno je opakovaně hodnocen v TOP 3 nejlepších kempů Středočeského kraje. Které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. Ubytování je možné ve vlastním zařízení nebo v ubytovně s kapacitou 34 lůžek, v převážně čtyřlůžkových pokojích. Pro rodiny jsou k dispozici dva apartmány které mají vlastní vchod. Ubytovna prošla v lednu roku 2011 celkovou rekonstrukcí. Levné ubytování je možné ve 3 stálých karavanech, které jsou napojeny na el. energii. Další ubytování je možné ve 4 čtyřlůžkových chatách BPP s terasou. V roce 2008 proběhla celková rekonstrukce soc. zařízení. Centrum obchodů je 1 km, koupání 1,5 km od kempu na koupališti ve Mšeně. Součástí je i restaurace Stadion kde je možnost zajistit stravování a posezení jak pro ubytované hosty tak pro návštěvníky Kokořínska.

Kapacita ubytovny je 34 lůžek. V hlavním vchodě se nachází 28 lůžek v 7 pokojích (1x2lůž, 4x4 lůž, 2x5lůž.). Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout,4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice,rychlovarná konvice a mikrovlnka.

Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2 lůžka a 1x4 lůžka (zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka. Provoz ubytovny je celoroční. K ubytování lze zajistit stravu dle požadavku ubytovaných. Jako společenská místnost se využívá restaurace, v době otevírací doby pak salonek.

Autokemp má
  • 3x dvoulůžkový stálý karavany
  • 4x čtyřlůžkové chaty BPP s terasou
  • 3 rovné travnaté plochy u každé je možnost napojení na el. energii a každá má své ohniště
  • stání pro karavany a obytná auta s elektrickou přípojkou
  • možnost použití pračky

 
Zobrazit více

Provozovatel

Autokemp SK Mšeno

Boleslavská 398
stadion
277 35 Mšeno
Tel.:
+420 315 693 214
Email:
skmseno@seznam.cz
WWW:
https://autokemps...
GPS:
50,434991 14,647327
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
4.6.
Farmstudio Open

Farmstudio Open

Vysoká, Středočeský kraj
2.7.
3.7.
Dny ve středověku na Bezdězu

Dny ve středověku na Bezdězu

Bezděz, Liberecký kraj
31.5.
29.6.
Výstava na Bezdězu

Výstava na Bezdězu

Bezděz, Liberecký kraj
6.8.
Šermíři Corvus Milites na Bezdězu

Šermíři Corvus Milites na Bezdězu

Bezděz, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Cidérka Lobeč

Cidérka Lobeč

Lobeč, Středočeský kraj
Pension v Ráji

Pension v Ráji

Mšeno, Středočeský kraj
Restaurace Pobuda

Restaurace Pobuda

Kokořín, Středočeský kraj