Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa u Pilných – Kaplice a vaše dobrodružná cesta za hrady na Malši
Zážitky

Chalupa u Pilných – Kaplice a vaše dobrodružná cesta za hrady na Malši

Vydejte se na výlety po Českokrumlovsku, Českobudějovicku, Novohradských horách a Šumavě ze zázemí Chalupy u Pilných, která vám neposkytne pouze ubytování, ale i možnosti pro relaxaci a aktivní vyžití.
Hosté Chalupy u Pilných mohou využít kromě ubytování bazén, hřiště pro míčové hry nebo dětské hřiště. V případě zájmu mohou posedět ve venkovním altánu, rozdělat oheň v ohništi a pustit se do grilování.

Kaplicko se pro vás může stát skvělým strategickým místem pro plánování výletů do Novohradských hor, Blanského lesa či Šumavy a mile vás překvapí širokou škálou nabízejících se možností – od pěších výletů přes cykloturistiku až k výletům za památkami.

Mimo jiné si můžete naplánovat i unikátní cestu za zříceninami hradů na Malši, které jsou dobře dostupné po značených turistických cestách (s výjimkou hradu Velešín) a nacházejí se v nádherných přírodních scenériích povodí Malše. Jednotlivé výlety na hrady lze absolvovat v takové dávce kilometrů, které si sami určíte stanovením výchozího bodu a vydat na cesty se můžete i sdětmi!
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí