Úvod > Co chcete dělat? > I'm fit wellness fitness Liberec
Lázně a wellness

I'm fit wellness fitness Liberec

Wellness a fitness centrum v srdci Liberce. Relaxace i sport na 1700 metrech čtverečních. Masáže i solária. Vše pro vás na jednom místě. I’m fit Liberec v obchodním centru lbc (bývalá Delta). S kartou multisport a activepass bez doplatku.
V našem fitness centru si každý přijde na své. Najdete tu totiž jak aerobní sál, tak i funkční zónu, cardio zónu, silovou zónu a posilovací stroje. V silové zóně jsou pro Vás připraveny jednoruční činky, kettlebelly, platforma pro vyšší váhy, protisměrné kladky, bench press a spousta dalšího. Stroje jsou značky Star trac a jejich značky Nautilus. Funkční zóna je plně vybavena od firmy 3D Fitness. Dominantou je klec značky Octagon. Vybavení zahrnuje také lana, pneumatiky, překážky, medicimbály a vše pro práci s vlastním vahou. Moderní cardio stroje od značky Intenza. Aerobní sál je velký 154 m2, obklopený zrcadly a podlahou z drcené gumy a polyuretanovým povrchem.

Sami dobře víme, že si tělo po námaze zaslouží pořádnou regeneraci. Připravili jsme proto pro vás plnou škálu možností, jak svému tělu po tréninku dopřát odpočinku. Po náročném tréninku se můžete těšit na odpočinek a regeneraci v našem wellness, ve finské sauně či v bio sauně. Dále můžete vyzkoušet i parní kabinu či zážitkovou sprchu.

Pro ochlazení můžete použít ochlazovací vědro, chrlič a poté si jít odpočinout do vychlazené místnosti. 
Samozřejmostí jsou individuální lekce s trenéry, diagnostika těla a sestavování jídelníčku od odborníků.
V nabídce máme masáže pro regeneraci, uvolnění a hýčkání těla a duše, čas pro odbourání svalového napětí a stresu.

Každý den od 16:00 – 20:00 si u nás můžete dopřát například relaxační, klasickou nebo sportovní masáž v kombinaci s lávovými kameny.  Načerpat energii můžete ve vertikálním nebo horizonálním soláriu. Během UV záření se nejen opálíme, ale také načerpáme vitamín D, který má prokazatelný pozitivní vliv na naše psychické i fyzické zdraví.

Ubytování a restaurace v okolí

Kofein Plac v Liberci

Kofein Plac v Liberci

Liberec, Liberecký kraj
Chicago Bar & Grill Liberec

Chicago Bar & Grill Liberec

Liberec, Liberecký kraj
Restaurace Potrefená husa Liberec

Restaurace Potrefená husa Liberec

Liberec, Liberecký kraj