Úvod > Aktuality > Plzeňské hotely nabízejí relaxaci ve wellness centrech
Plzenské hotely nabízejí relaxaci ve wellness centrech
"> Plzenské hotely nabízejí relaxaci ve wellness centrech "> V souladu s novými trendy se plzenské hotely venují nejen ubytovacím službám, ale dbají o pohodu a zdraví svých hostu "> V hotelech si doprejete whirlpool, saunu, ale i masáže
Ubytování

Plzeňské hotely nabízejí relaxaci ve wellness centrech

  • Vydáno16. ledna 2014
V souladu s novými trendy se plzeňské hotely věnují nejen ubytovacím službám, ale dbají o pohodu a zdraví svých hostů. Wellness a fitness zařízení proto v plzeňských hotelech přibývají jako houby po dešti.
Hotel GondolaNejnovějším přírůstkem do skupiny hotelů s relaxačním zařízením se stal Best Western Hotel Panorama, který se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Plzně – na severním okraji města v blízkosti tzv. Košuteckého jezírka. Zatímco v komfortně vybavených pokojích se mohou hosté kochat vyhlídkou na téměř celou Plzeň, v moderním prostorném wellness centru si užijí koupel v luxusních relaxačních vanách s miliony bublinek, aromaterapií a dalšími doplňky koupele, saunu pro 6 osob s možností zážitkového saunování, parní kabinu pro 4 osoby a dostatečné prostory pro nerušený odpočinek.

masážeDalší relaxační centra najdete v Plzni např. v hotelu Gondola, kde naleznete saunu, whirlpool s odpočívárnou, to vše zasazené do originálního interiéru historické budovy. Design interiéru byl pečlivě vytvářen a vybaven relaxačními doplňky tak, abyste se cítili opravdu příjemně a uvolněně a slovo "wellness" zde došlo svého naplnění. Angelo Hotel Plzeň se pyšní saunou a parní lázní, široká je zde nabídka masáží. V hotelu Pivovarský dvůr si můžete dopřát originální pivní lázně. Lázně mají vany s čepováním piva během koupele, lidé se koupají v pivovarské mladině. Pivní vany doplňují všechny druhy masáží, infrasauna, wellness, suchá sauna a pivní parní lázeň.
Hotel Panorama – romantika a relaxace v Plzni

Hotel Panorama – romantika a relaxace v Plzni

Hotel nabízí možnost vidět srdce západních Čech – Plzeň – jak na dlani a strávit zde nezapomenutelné chvíle ve dvou. Hotel Panorama v Plzni nedaleko centra města nabízí v klidné lokalitě u parku s jezírkem 27 pokojů.

Hotel Wellness Gondola

Hotel Wellness Gondola

Hotel Restaurace Wellness Gondola se nachází ve středu města Plzně, ale přitom v klidném prostředí. V Gondole najdete vše, co očekáváte od hotelu pro příjemný rodinný výlet, obchodní cestu, setkání s přáteli po letech, zkrátka pro všechny aktivity, které vyžadují kvalitní ubytovací servis a zázemí.

První pivní lázně v Plzni – užijte si  pivní parní lázeň

První pivní lázně v Plzni – užijte si pivní parní lázeň

V Plzni můžete nejen pivo píti, ale také navštíviti první pivní lázně. Minipivovar Purkmistr je vybudoval ve sklepích hotelu vzniklého z bývalého selského stavení. Po Chodové Plané jde o druhé pivní lázně na západě Čech.

Vienna House Easy Pilsen

Vienna House Easy Pilsen

Poznejte Plzeň, hlavní město českého piva. Pro objevování krás historického centra města je Vienna House Easy ideálním výchozím bodem. Světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj se nachází přímo naproti hotelu a za několik minut chůze se dostanete do centra města.