Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a hotel Chateau St. Havel
Restaurace a hotel Chateau St. Havel
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> Restaurace "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace a hotel Chateau St. Havel

Chateau St. Havel – wellness & golf hotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek v Praze 4 – Krč uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky. Hotel nabízí kromě nadstandardního ubytování na zámku řadu dalších služeb.
K dispozici jsou např. dva velké konferenční sály, které jsou vhodné pro pořádání firemních školení, nejrůznějších výukových seminářů či rozličných jazykových a dalších odborných kurzů. Hotel vlastní golfový areál s jedinečným aqua drivingem na vodní hladinu zámeckého rybníka. Pro hotelové hosty i širokou veřejnost se tak skýtá možnost výuky golfu pod vedením profesionálních golfových trenérů, k dispozici je rovněž dětská golfová akademie.

Zámecká restaurace nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české kuchyně, jemně obohacené o poznatky moderní gastronomie. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná rafinované chuti, která dokonale uspokojí všechny smysly. Šéfkuchařem naší zámecké restaurace není nikdo jiný než mediálně známý Ondřej Slanina – protagonista populární kulinářské televizní show Kluci v akci. Zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na terase s výhledem do zámeckého parku.

Pro odpočinek je k dispozici wellness centrum Infinit.