!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a hotel Chateau St. Havel – škola vaření, golf a luxusní služby

Restaurace a hotel Chateau St. Havel – škola vaření, golf a luxusní služby

Gurmánská turistika
Chateau St. Havel – wellness & golf hotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek v Praze 4 - Krč uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky. Hotel nabízí kromě nadstandardního ubytování na zámku řadu dalších služeb.
K dispozici jsou např. dva velké konferenční sály, které jsou vhodné pro pořádání firemních školení, nejrůznějších výukových seminářů či rozličných jazykových a dalších odborných kurzů. Hotel vlastní golfový areál s jedinečným aqua drivingem na vodní hladinu zámeckého rybníka. Pro hotelové hosty i širokou veřejnost se tak skýtá možnost výuky golfu pod vedením profesionálních golfových trenérů, k dispozici je rovněž dětská golfová akademie.

Zámecká restaurace nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české kuchyně, jemně obohacené o poznatky moderní gastronomie. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná rafinované chuti, která dokonale uspokojí všechny Vaše smysly. Šéfkuchařem naší zámecké restaurace není nikdo jiný než mediálně známý Ondřej Slanina - protagonista populární kulinářské televizní show Kluci v akci. Zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na terase s výhledem do zámeckého parku.

Pro odpočinek je k dispozici wellness centrum Infinit.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019