!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Jičín a restaurace U dělové koule
Hotel Jičín a restaurace U dělové koule
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Hotel Jičín a restaurace U dělové koule

Gurmánská turistika
Ubytování v Hotelu Jičín nabízí 16 kompletně moderně vybavených pokojů. Restaurace U dělové koule je stylizovaná do roku 1866, vyzdobená zbraněmi, obrazy a uniformami z prusko-rakouské války.
Hotel Jičín a restaurace U dělové koule leží přímo v historickém centru města Jičína, nedaleko Valdické brány. Ubytování nabízí 12 moderně zařízených dvojlůžkových pokojů a 4 suite. V celé budově hotelu a restaurace lze zdarma využít bezdrátové připojení k internetu. Hotel má k dispozici vlastní uzamykatelné parkoviště.

Restaurace s kapacitou 70 míst nabízí krajové a místní speciality. Nekuřácká restaurace, kde obědval pan prezident, velvyslanci a mnozí jiní, láká na báječnou kuchyni, bezkonkurenční výběr vína a atmosféru dávno minulou,  rakousko-uherskou.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí