Úvod > Co chcete dělat? > Studio Harmonie v Jičíně
Lázně a wellness

Studio Harmonie v Jičíně

Studio Harmonie nabízí rebalancing, klasické, protistresové i relaxační masáže a masáže lávovými kameny. Pořádá i masážní kurzy a prodává masážní pomůcky.

Andrea Nedbalová ve Studiu Harmonie svou praxi provádí již od roku 2004. V červenci 2011 v Toskánsku ukončila čtyřletý kurz rebalancing, který čítá 790 hodin intenzivní práce na sobě a na zdokonalování masážních dovedností.

Nabízí rebalancing, klasické, protistresové i relaxační masáže a masáže lávovými kameny. Pořádá i masážní kurzy a prodává masážní pomůcky.

Rebalancing je jedinečným spojením masáže, uvolnění vaziva, mobilizace kloubů, práce s dechem a energií a školení vědomí těla. Tyto masáže upevňují zdraví, čistí mysl a zkvalitňují celkově život. Prohlubuje vztah k sobě samému, k okolí. Intenzivní a pravidelná práce po dobu desetisezení  zajistí rychlé změny, které ovlivní jak vnější tak i vnitřní vnímání těla.

Relaxační a protistresová masáž je kombinací více masážních technik v závislosti na vašem tělesném i duševním rozpoložení, to znamená, že se pracuje s tím, co je v daný okamžik pro vás nejdůležitější jak po psychické, tak i po tělesně stránce. Navozuje celkovou pohodu a harmonii. Jak už sám název napovídá, je vhodná pro lidi, kteří se cítí vyčerpaní a chtějí opět pocítit své tělo a duši v harmonii.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Casa De Piedra

Restaurace Casa De Piedra

Jičín, Královéhradecký kraj
Kozlovna U Anděla

Kozlovna U Anděla

Jičín, Královéhradecký kraj
Penzion U Synagogy

Penzion U Synagogy

Jičín, Královéhradecký kraj
Zámecká restaurace Jičín

Zámecká restaurace Jičín

Jičín, Královéhradecký kraj