Úvod > Co chcete dělat? > Studio Harmonie v Jičíně

Studio Harmonie v Jičíně

Lázně a wellness
Studio Harmonie nabízí rebalancing, klasické, protistresové i relaxační masáže a masáže lávovými kameny. Pořádá i masážní kurzy a prodává masážní pomůcky.

Andrea Nedbalová ve Studiu Harmonie svou praxi provádí již od roku 2004. V červenci 2011 v Toskánsku ukončila čtyřletý kurz rebalancing, který čítá 790 hodin intenzivní práce na sobě a na zdokonalování masážních dovedností.

Nabízí rebalancing, klasické, protistresové i relaxační masáže a masáže lávovými kameny. Pořádá i masážní kurzy a prodává masážní pomůcky.

Rebalancing je jedinečným spojením masáže, uvolnění vaziva, mobilizace kloubů, práce s dechem a energií a školení vědomí těla. Tyto masáže upevňují zdraví, čistí mysl a zkvalitňují celkově život. Prohlubuje vztah k sobě samému, k okolí. Intenzivní a pravidelná práce po dobu desetisezení  zajistí rychlé změny, které ovlivní jak vnější tak i vnitřní vnímání těla.

Relaxační a protistresová masáž je kombinací více masážních technik v závislosti na vašem tělesném i duševním rozpoložení, to znamená, že se pracuje s tím, co je v daný okamžik pro vás nejdůležitější jak po psychické, tak i po tělesně stránce. Navozuje celkovou pohodu a harmonii. Jak už sám název napovídá, je vhodná pro lidi, kteří se cítí vyčerpaní a chtějí opět pocítit své tělo a duši v harmonii.

Celý popis
Naposledy změněno: 27. 9. 2019
24.10.
Jak Češi objevují vesmír?

Jak Češi objevují vesmír?

Jičín, Český ráj
28.10.
Rozloučení s hradem

Rozloučení s hradem

Rovensko pod Troskami, Český ráj
23.3.
31.10.
Hra Čertova mřížka s robotem Čendou na Troskách

Hra Čertova mřížka s robotem Čendou na Troskách

Troskovice, Český ráj
19.9.
17.11.
Svit měsíce ve Ždírci

Svit měsíce ve Ždírci

Nová Paka, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí