Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Clochard v Chomutově
Ubytování

Hotel Clochard v Chomutově

Hotel Clochard se nachází v centru města Chomutova v poklidné zóně, nedaleko sadů Čs. armády a Městského divadla a nabízí ubytování v plně vybavených, jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a WiFi.
Hotel Clochard*** je komfortní hotel přímo v centru Chomutova, je situován přibližně pět minut chůze od autobusového nádraží. Nabízí útulné pokoje, příjemný personál a vynikající restauraci. Na výběr jsou pokoje kuřácké i nekuřácké. Pro náročnější klientelu jsou k dispozici pokoje Bussines suite, které jsou vybaveny lednicí a minibarem. V hotelu je také bezbariérový přístup.

Ve stylové hotelové restauraci Sklep u Fešáka si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni. Připraven je pro široký výběr jídel, specialit, těstovin, zeleninových salátů, nápojů a vín. K dispozici je vám i nově otevřený salonek se zahrádkou, který se výborně hodí k pořádání různých firemních akcí, rodinných oslav, společenských akcí, svateb a pod. Výborná kuchyně, široký výběr jídel, specialit, těstovin, zeleninových salátů, nápojů a vín jsou hlavní důvody, pro které je tato restaurace u našich hostů velice oblíbená.

Hotel Clochard disponuje recepcí s nepřetržitým provozem, zajistí vám úschovu i půjčovnu kol a lyží, praní a žehlení prádla, nebo půjčení automobilu. Hlídané parkoviště s možností rezervace parkovacího místa za poplatek 100 Kč/den.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Clochard

Blatenská 1099
430 01 Chomutov
Tel.:
+420 474 623 301
Tel.:
+420 777 338 484
Email:
hotelclochard@sez...
WWW:
www.hotelclochard.cz
GPS:
50,464679 13,411432
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Krušné hory
Město:
Chomutov
 

Vstupné

Cena: 1 050 Kč

Poznámka:Cena 2lůžkového pokoje.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Republika

Republika

Chomutov, Ústecký kraj
Restaurace Republika

Restaurace Republika

Chomutov, Ústecký kraj
Hotel Mertin Chomutov

Hotel Mertin Chomutov

Chomutov, Ústecký kraj