Úvod > Co chcete dělat? > Hotel U Dvou medvídků v Chomutově
Ubytování

Hotel U Dvou medvídků v Chomutově

Hotel a restaurace u Dvou medvídků sídlí v historickém šlechtickém domě ze 16.století, který se nachází v samotném centru královského města Chomutova.
Celý objekt byl v posledních letech zásadním způsobem zrekonstruován, aby i při zachování jeho historické hodnoty co nejlépe splňoval náročné požadavky současného klienta. Díky příjemnému prostředí všech vnitřních i venkovních prostor, prvotřídním službám a výtečné kuchyni, modernímu vybavení a v neposlední řadě ochotnému personálu, se stal hotel u Dvou medvídků se svojí restaurací oblíbeným cílem návštěvníků města, kteří se sem rádi vracejí.

Hotel nabízí celkem 13 pokojů, celková ubytovací kapacita hotelu činí asi 30 osob. Dále nabízí uzamčené parkoviště, recepci non-stop a hotelovou restauraci. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, možností připojení k internetu, WC a sprchou, minibarem.

Nedílnou součástí hotelového komplexu je restaurace se svou vyhlášenou českou kuchyní. Restaurant nabízí celou škálu služeb, počínaje zajištěním stravování pro hotelové hosty, konče speciálním servisem pro skupinové či společenské události. Pro nehotelové hosty nabízí restaurant nadstandardní gastronomické služby, které uspokojí i náročného gurmána. Menu restaurantu je tvořeno nabídkou hotových a minutkových jídel všech cenových relací. Vyškolený personál se stará o plnou spokojenost jednotlivých hostí. Prostorný stylový interiér navozuje příjemnou atmosféru.
 

Provozovatel

Hotel U Dvou medvídků

Revoluční 32/8
430 01 Chomutov
Tel.:
+420 474 652 817
Email:
recepce@udvoumedv...
WWW:
www.udvoumedvidku.cz
GPS:
50,461280 13,418993
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Krušné hory
Město:
Chomutov
 

Vstupné

Cena: 1 080 Kč

Poznámka:Cena 2lůžkového pokoje.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Dvou rytířů

Restaurace U Dvou rytířů

Chomutov, Ústecký kraj
Hotel Mertin Chomutov

Hotel Mertin Chomutov

Chomutov, Ústecký kraj
Republika

Republika

Chomutov, Ústecký kraj
Restaurace Republika

Restaurace Republika

Chomutov, Ústecký kraj