Úvod > Co chcete dělat? > Golfový resort Hořehledy u Spáleného Poříčí – golf pro všechny!
Golfový resort Hořehledy u Spáleného Poříčí – golf pro všechny!
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> _4067908.JPG "> _4067901.JPG "> _4067892.JPG
Přidat foto
Letní sporty

Golfový resort Hořehledy u Spáleného Poříčí – golf pro všechny!

PilsnerGolf Resort Hořehledy – přírodní devítijamkové golfové hřiště s vynikajícím tréninkovým a společenským zázemím na úpatí Brd. Na úpatí Brdského pohoří, 3 km od města Spálené Poříčí, najdete podél silnice I/19 na okraji obce Hořehledy přírodní devítijamkové hřiště par 70.
Jen málokteré hřiště se vyznačuje tím, že začíná téměř v centru obce, jako je tomu v Hořehledech. Resort je vhodný pro začátečníky i pokročilé golfisty všech věkových kategorií, pro rodiny i pro skupiny. Pro hru na hřišti je podmínkou HCP min. 54 (čekatelé na HCP připlácí 150 Kč), vstup na tréninkové plochy je zdarma, „Zelená karta“ se zde nevyžaduje. Výborná dopravní dostupnost z Plzně, Prahy a Příbrami pouze 20 km od dálnice D5 exit 62 Rokycany nebo exit 76 Plzeň – Černice. Kvalitní trenérské zajištění nabízí představení hry jak úplným začátečníkům, tak i pokročilí si zde mohou vylepšit jednotlivé typy hry.

Unikátní projekt České golfové asociace s názvem „Golf pro všechny“, který je v Hořehledech od založení úspěšně realizován, nemá jako sportovně-turistický produkt v České republice a zřejmě ani v Evopě obdoby. Klientům je zde poskytován za výjimečně výhodných podmínek veškerý potřebný servis, doplněný navíc řadou výhod a bonusů. Děti a mládež do 18 let trénují v Hořehledech jednou týdně zcela zdarma, a celé spektrum golfových služeb je poskytováno v cenové relaci dostupné každému zájemci (navíc děti a studenti mají speciální slevy).

Samozřejmostí je nabídka absolvování kurzu k získání certifikátu golfové hry a nadstavbových kurzů na zlepšení HCP, jako bonus od České golfové asociace je možno v rámci speciálních golfových „balíčků“ kurz + golfové vybavení získat kompletní značkovou výbavu jen za zlomek původní ceny, stejně tak i výhodné členství v klubu, slevy do golfshopu i do restaurace. Ve spolupráci s hotelem „Ve dvoře“ ve Spáleném Poříčí jsou organizovány i cenově výhodné týdenní pobytové kurzy.

Klubovna je propojená s ProShopem, restaurace „Pod Kokšínem“ s kapacitou 70 míst a letní terasou je vybavena plasmovou TV a je plně ozvučena. S širokou nabídkou výborné kuchyně, plzeňského piva, kvalitních vín a večerů s živou hudbou je ideálním místem i pro různé společenské akce, rodinné oslavy a večírky. Pro tuzemské i zahraniční skupiny jsou připravovány akce „na klíč“ (raut, hudba, kulturní vystoupení, masáže, ohňostroje apod.).

K dispozici je ubytování přímo v prvním patře objektu – dvoulůžkové pokoje kategorie ***, další kvalitní ubytovací kapacity jsou připraveny ve 3 km vzdáleném Spáleném Poříčí (Hotel*** „Ve dvoře“ s kapacitou 50 lůžek poskytuje slevu na ubytování pro návštěvníky golfového resortu).


Tréninkové centrum

Golf dokáže a může hrát opravdu každý. Avšak obsahuje specifika, u kterých je nejlepší nechat si poradit od někoho pověřeného. Takže ať jste úplný nováček, který hoří touhou si golf vyzkoušet nebo ostřílený golfista, kterého trápí nepřesné rány, neváhejte se obrátit na náš zkušený trenérský tým – doporučíme vám to nejlepší!

Tréninkové plochy představují driving range s délkou bezmála 300 m. Zde je připraveno 10 prostorných odpalovacích kójí, z toho 6 krytých. Rovněž je zde komfortní prostor pro trénink odpalů přímo z travnatého podkladu. Dalšími tréninkovými plochami jsou rozlehlý putting a chipping green, v jehož blízkosti naleznete dostatek překážek pro nácvik krátké příhry do greenu, včetně bunkeru.

Provozovatel

Pilsnergolf Resort

Hořehledy 35
335 61 Spálené Poříčí
Tel.:
+420 606 793 476
Tel.:
+420 725 558 041
Email:
recepce@golf-hore...
Email:
manager.gch@email.cz
WWW:
www.golf-horehled...
GPS:
49,624486 13,630595
 
 

Vstupné

Cena: 700 Kč

Snížená cena: 450 Kč

Poznámka:pátek - neděle 9:00 - 16:59: 700 Kč. Všední dny: 500 Kč.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 
21.5.
31.10.
Energie a civilizace v prostorách Atom muzea Brdy

Energie a civilizace v prostorách Atom muzea Brdy

Borovno, Plzeňský kraj
22.10.
23.10.
Podzimní jarmark na zámku Kozel

Podzimní jarmark na zámku Kozel

Šťáhlavy, Plzeňský kraj
30.9.
Haydnovy hudební slavnosti – Mit dem Paukenschlag

Haydnovy hudební slavnosti – Mit dem Paukenschlag

Šťáhlavy, Plzeňský kraj
11.9.
30.10.
Výstava Sdružení výtvarníků ČR

Výstava Sdružení výtvarníků ČR

Šťáhlavy, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness Hotel Brdy Spálené Poříčí

Wellness Hotel Brdy Spálené Poříčí

Spálené Poříčí, Plzeňský kraj
Útulnoff – glamping Milínov

Útulnoff – glamping Milínov

Nezvěstice, Plzeňský kraj
Restaurace Na Čabardě

Restaurace Na Čabardě

Blovice, Plzeňský kraj
Pivovar Zhůřák

Pivovar Zhůřák

Chocenice, Plzeňský kraj