Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Golfový resort Hořehledy u Spáleného Poříčí – golf pro všechny!
Letní sporty

Golfový resort Hořehledy u Spáleného Poříčí – golf pro všechny!

PilsnerGolf Resort Hořehledy – přírodní devítijamkové golfové hřiště s vynikajícím tréninkovým a společenským zázemím na úpatí Brd. Na úpatí Brdského pohoří, 3 km od města Spálené Poříčí, najdete podél silnice I/19 na okraji obce Hořehledy přírodní devítijamkové hřiště par 70.
Jen málokteré hřiště se vyznačuje tím, že začíná téměř v centru obce, jako je tomu v Hořehledech. Resort je vhodný pro začátečníky i pokročilé golfisty všech věkových kategorií, pro rodiny i pro skupiny. Pro hru na hřišti je podmínkou HCP min. 54 (čekatelé na HCP připlácí 150 Kč), vstup na tréninkové plochy je zdarma, „Zelená karta“ se zde nevyžaduje. Výborná dopravní dostupnost z Plzně, Prahy a Příbrami pouze 20 km od dálnice D5 exit 62 Rokycany nebo exit 76 Plzeň – Černice. Kvalitní trenérské zajištění nabízí představení hry jak úplným začátečníkům, tak i pokročilí si zde mohou vylepšit jednotlivé typy hry.

Unikátní projekt České golfové asociace s názvem „Golf pro všechny“, který je v Hořehledech od založení úspěšně realizován, nemá jako sportovně-turistický produkt v České republice a zřejmě ani v Evopě obdoby. Klientům je zde poskytován za výjimečně výhodných podmínek veškerý potřebný servis, doplněný navíc řadou výhod a bonusů. Děti a mládež do 18 let trénují v Hořehledech jednou týdně zcela zdarma, a celé spektrum golfových služeb je poskytováno v cenové relaci dostupné každému zájemci (navíc děti a studenti mají speciální slevy).

Samozřejmostí je nabídka absolvování kurzu k získání certifikátu golfové hry a nadstavbových kurzů na zlepšení HCP, jako bonus od České golfové asociace je možno v rámci speciálních golfových „balíčků“ kurz + golfové vybavení získat kompletní značkovou výbavu jen za zlomek původní ceny, stejně tak i výhodné členství v klubu, slevy do golfshopu i do restaurace. Ve spolupráci s hotelem „Ve dvoře“ ve Spáleném Poříčí jsou organizovány i cenově výhodné týdenní pobytové kurzy.

Klubovna je propojená s ProShopem, restaurace „Pod Kokšínem“ s kapacitou 70 míst a letní terasou je vybavena plasmovou TV a je plně ozvučena. S širokou nabídkou výborné kuchyně, plzeňského piva, kvalitních vín a večerů s živou hudbou je ideálním místem i pro různé společenské akce, rodinné oslavy a večírky. Pro tuzemské i zahraniční skupiny jsou připravovány akce „na klíč“ (raut, hudba, kulturní vystoupení, masáže, ohňostroje apod.).

K dispozici je ubytování přímo v prvním patře objektu – dvoulůžkové pokoje kategorie ***, další kvalitní ubytovací kapacity jsou připraveny ve 3 km vzdáleném Spáleném Poříčí (Hotel*** „Ve dvoře“ s kapacitou 50 lůžek poskytuje slevu na ubytování pro návštěvníky golfového resortu).


Tréninkové centrum

Golf dokáže a může hrát opravdu každý. Avšak obsahuje specifika, u kterých je nejlepší nechat si poradit od někoho pověřeného. Takže ať jste úplný nováček, který hoří touhou si golf vyzkoušet nebo ostřílený golfista, kterého trápí nepřesné rány, neváhejte se obrátit na náš zkušený trenérský tým – doporučíme vám to nejlepší!

Tréninkové plochy představují driving range s délkou bezmála 300 m. Zde je připraveno 10 prostorných odpalovacích kójí, z toho 6 krytých. Rovněž je zde komfortní prostor pro trénink odpalů přímo z travnatého podkladu. Dalšími tréninkovými plochami jsou rozlehlý putting a chipping green, v jehož blízkosti naleznete dostatek překážek pro nácvik krátké příhry do greenu, včetně bunkeru.

Provozovatel

Pilsnergolf Resort

Hořehledy 35
335 61 Spálené Poříčí
Tel.:
+420 606 793 476
Tel.:
+420 725 558 041
Email:
recepce@golf-hore...
Email:
manager.gch@email.cz
WWW:
www.golf-horehled...
GPS:
49,624486 13,630595
 
 

Vstupné

Cena: 700 Kč

Snížená cena: 450 Kč

Poznámka:pátek - neděle 9:00 - 16:59: 700 Kč. Všední dny: 500 Kč.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Adventní koncert St. Johnny

Koncert.
Šťáhlavy, Plzeňský kraj

Návrat ke kruhu

Představení.
Šťáhlavy, Plzeňský kraj

Století české panenky

Výstava panenek ze sbírek Jiřiny Havlové a Alexandry Diny Čekanové.
Rokycany, Plzeňský kraj

Cesty české vědy

Výstava je výstupem projektu Živá mapa: Topografie dějin přírodních věd v českých zemích, realizovaného na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy a doplněna o sbírkové předměty Muzea Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech.
Rokycany, Plzeňský kraj

Bible kralická

Jedinečnost Bible kralické v českých dějinách.
Rokycany, Plzeňský kraj

Vánoční koncert na zámku Nebílovy

Vánoční příběh.
Nebílovy, Plzeňský kraj

Živý betlém – kostel Prusiny

Vánoční naladění.
Nebílovy, Plzeňský kraj

Rozsvícení vánočního stromu ve Dvorci

Rozsvícení vánočního stromu ve Dvorci.
Nepomuk, Plzeňský kraj

Buddhistická stúpa v Těnovicích

Stúpa osvícení je symbolem klidu a míru a je naplněna buddhistickými relikviemi. Stojí v blízkosti buddhistického Centra pro meditaci v ústraní Těnovice na kopci Těnovická skála (580 m n.m.) a je volně přístupná veřejnosti.
Spálené Poříčí, Plzeňský kraj

Rozhledna Šťastná věž u Spáleného Poříčí

Zděná rozhledna s dřevěnou nástavbou a ocelovým schodištěm vznikla adaptací již nefunkčního zařízení bývalého nábytkářského závodu. Z vrcholu rozhledny se nabízí nádherný pohled do širokého okolí na Spálené Poříčí, Hvížďalku, Kokšín a další kopce i místa.
Spálené Poříčí, Plzeňský kraj

Bývalý zámecký pivovar Spálené Poříčí

Bývalý zámecký pivovar se nachází v areálu bývalého panského dvora ve Spáleném Poříčí. Vznikl před rokem 1587 za Kryštofa st. z Roupova. Poslední várku pivovar uvařil na podzim 1949 a roku 1950 byl definitivně uzavřen.
Spálené Poříčí, Plzeňský kraj

Barokní špejchar Ve Dvoře – galerie v bývalém pivovaru ve Spáleném Poříčí

Budova špejcharu byla postavena v 18. století jako součást zámeckého velkostatku. Budova prošla generální rekonstrukcí v roce 2010 a dnes slouží jako galerie.
Spálené Poříčí, Plzeňský kraj

Zámek Spálené Poříčí – bývalá skrýš korunovačních klenotů

Renesanční zámek byl postaven r. 1617 Adamem Vratislavem z Mitrovic na místě gotické tvrze. Dnes je využíván pro potřeby střední školy. Za zhlédnutí stojí slavnostní síň s původním renesančním stropem, národopisné muzeum, renesanční pískovcové portály i 2 rozsáhlé parky s romantickým altánkem.
Spálené Poříčí, Plzeňský kraj

Národopisné muzeum Spálenopoříčska

Muzeum se nachází v přízemí zámku Spálené Poříčí.
Spálené Poříčí, Plzeňský kraj

Rodiště duchovního a věhlasného léčitele Pátera Františka Ferdy

Jméno Františka Ferdy je v českých zemích dobře známo – patří mezi legendární postavy českého léčitelství. Od roku 1980 žil a působil v Sušici. Všichni využívali jeho neobyčejných vloh, daru jasnovidné diagnostiky a schopnosti doporučit vhodný léčebný prostředek.
Spálené Poříčí, Plzeňský kraj

Naučná stezka Loukou i lesem za pohádkou ve Spáleném Poříčí

Naučná stezka Loukou i lesem za pohádkou vás provede přírodou po okolí města Spálené Poříčí. Stezka, určena hlavně dětským turistům, měří asi 5,5 km a je na ní osm zastavení s velkoplošnými panely. Motivem nenáročné procházky je pohádka s obrázky postav pana Neprakty.
Spálené Poříčí, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness Hotel Brdy Spálené Poříčí

Wellness hotel Brdy je nově zrenovovaný, komfortně vybavený hotel, který slouží hostům jako ideální výchozí bod turistických a poznávacích výprav do okolí a místo zasloužené relaxace a pohody. Wellness hotel Brdy se nachází se nedaleko centra města Spálené Poříčí.
Spálené Poříčí, Plzeňský kraj

Útulnoff – glamping Milínov

Nádherná útulna v polích nabízí svět sám pro sebe bez signálu a moderních technologií, kde budete usínat a probouzet se s pohledem do přírody. Útulnoff vznikl s jediným záměrem – odpočinout si a načerpat síly. Za nápadem stojí farmář Pavel Moulis.
Nezvěstice, Plzeňský kraj

Glamping Skořice

Opusťte na chvíli shon všedních dnů, hektických měst či vyspělých technologií a přijeďte si k nám neobyčejně obyčejně odpočinout. Slovo „glamping“ je označení pro komfortní kempování tzv. „glamour camping“. Najdete nás nedaleko malé vesničky s voňavým názvem Skořice, na okraji Brd.
Skořice, Plzeňský kraj

Restaurace Na Čabardě

Restaurace V Blovicích na jižním Plzeňsku s příjemným prostředím a výtečnou kuchyní, která se zaměřuje na mezinárodní kuchyni, ale tradiční české pokrmy.
Blovice, Plzeňský kraj

Campus Dobřív

Campus Dobřív je místo pro odpočinek, budování vztahů a komunitního života ležící na okraji CHKO Brdy. Sestává se z bývalé fary, která dnes slouží jako penzion a modernizované kaple se sálem pro větší skupiny.
Dobřív, Plzeňský kraj

Pivovar Zhůřák

Pivovar Zhůřák se nachází jižně od Plzně ve vesnici Zhůř. V pivovaru se začalo vařit pivo v srpnu 2013 a jeho specializací jsou svrchně kvašená piva různých typů.
Chocenice, Plzeňský kraj

Glamping Brdy

Vraťte se do dětských let a užijte si luxusní kempování v glampingových stanech uprostřed chráněné oblasti Brdy. Stany nabízí vše potřebné pro vaši relaxaci, včetně venkovní sauny a dřevěného koupacího sudu.
Rožmitál pod Třemšínem, Středočeský kraj

Pension Pod Radyní

Pension Pod Radyní ležící na hlavní silnici ve směru na zříceninu hradu Radyně vám nabízí kvalitní ubytování v 8 pokojích s vlastním sociálním zařízením a restauraci s vynikající kuchyní.
Starý Plzenec, Plzeňský kraj