!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Golfový resort Hořehledy u Spáleného Poříčí – golf pro všechny!
Golfový resort Hořehledy u Spáleného Poříčí – golf pro všechny!
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> _4067908.JPG "> _4067901.JPG "> _4067892.JPG
+ Přidat foto
Letní sporty

Golfový resort Hořehledy u Spáleného Poříčí – golf pro všechny!

PilsnerGolf Resort Hořehledy – přírodní devítijamkové golfové hřiště s vynikajícím tréninkovým a společenským zázemím na úpatí Brd. Na úpatí Brdského pohoří, 3 km od města Spálené Poříčí, najdete podél silnice I/19 na okraji obce Hořehledy přírodní devítijamkové hřiště par 70.
Jen málokteré hřiště se vyznačuje tím, že začíná téměř v centru obce, jako je tomu v Hořehledech. Resort je vhodný pro začátečníky i pokročilé golfisty všech věkových kategorií, pro rodiny i pro skupiny. Pro hru na hřišti je podmínkou HCP min. 54 (čekatelé na HCP připlácí 150 Kč), vstup na tréninkové plochy je zdarma, „Zelená karta“ se zde nevyžaduje. Výborná dopravní dostupnost z Plzně, Prahy a Příbrami pouze 20 km od dálnice D5 exit 62 Rokycany nebo exit 76 Plzeň - Černice. Kvalitní trenérské zajištění nabízí představení hry jak úplným začátečníkům, tak i pokročilí si zde mohou vylepšit jednotlivé typy hry.

Unikátní projekt České golfové asociace s názvem „Golf pro všechny“, který je v Hořehledech od založení úspěšně realizován, nemá jako sportovně-turistický produkt v České republice a zřejmě ani v Evopě obdoby. Klientům je zde poskytován za výjimečně výhodných podmínek veškerý potřebný servis, doplněný navíc řadou výhod a bonusů. Děti a mládež do 18 let trénují v Hořehledech jednou týdně zcela zdarma, a celé spektrum golfových služeb je poskytováno v cenové relaci dostupné každému zájemci (navíc děti a studenti mají speciální slevy).

Samozřejmostí je nabídka absolvování kurzu k získání certifikátu golfové hry a nadstavbových kurzů na zlepšení HCP, jako bonus od České golfové asociace je možno v rámci speciálních golfových „balíčků“ kurz + golfové vybavení získat kompletní značkovou výbavu jen za zlomek původní ceny, stejně tak i výhodné členství v klubu, slevy do golfshopu i do restaurace. Ve spolupráci s hotelem „Ve dvoře“ ve Spáleném Poříčí jsou organizovány i cenově výhodné týdenní pobytové kurzy.

Klubovna je propojená s ProShopem, restaurace „Pod Kokšínem“ s kapacitou 70 míst a letní terasou je vybavena plasmovou TV a je plně ozvučena. S širokou nabídkou výborné kuchyně, plzeňského piva, kvalitních vín a večerů s živou hudbou je ideálním místem i pro různé společenské akce, rodinné oslavy a večírky. Pro tuzemské i zahraniční skupiny jsou připravovány akce „na klíč“ (raut, hudba, kulturní vystoupení, masáže, ohňostroje apod.).

K dispozici je ubytování přímo v prvním patře objektu – dvoulůžkové pokoje kategorie ***, další kvalitní ubytovací kapacity jsou připraveny ve 3 km vzdáleném Spáleném Poříčí (Hotel*** „Ve dvoře“ s kapacitou 50 lůžek poskytuje slevu na ubytování pro návštěvníky golfového resortu).


Tréninkové centrum

Golf dokáže a může hrát opravdu každý. Avšak obsahuje specifika, u kterých je nejlepší nechat si poradit od někoho pověřeného. Takže ať jste úplný nováček, který hoří touhou si golf vyzkoušet nebo ostřílený golfista, kterého trápí nepřesné rány, neváhejte se obrátit na náš zkušený trenérský tým – doporučíme vám to nejlepší!

Tréninkové plochy představují driving range s délkou bezmála 300 m. Zde je připraveno 10 prostorných odpalovacích kójí, z toho 6 krytých. Rovněž je zde komfortní prostor pro trénink odpalů přímo z travnatého podkladu. Dalšími tréninkovými plochami jsou rozlehlý putting a chipping green, v jehož blízkosti naleznete dostatek překážek pro nácvik krátké příhry do greenu, včetně bunkeru.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 11. 2019
Rozhledna Šťastná věž u Spáleného Poříčí

Rozhledna Šťastná věž u Spáleného Poříčí

Spálené Poříčí, Plzeňsko a Český les
Národopisné muzeum Spálenopoříčska

Národopisné muzeum Spálenopoříčska

Spálené Poříčí, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness Hotel Brdy Spálené Poříčí

Wellness Hotel Brdy Spálené Poříčí

Spálené Poříčí, Plzeňsko a Český les
Pivovar Zhůřák

Pivovar Zhůřák

Chocenice, Plzeňsko a Český les
Pension Pod Radyní

Pension Pod Radyní

Starý Plzenec, Plzeňsko a Český les