Úvod > Co chcete dělat? > Útulnoff – glamping Milínov
Ubytování

Útulnoff – glamping Milínov

Nádherná útulna v polích nabízí svět sám pro sebe bez signálu a moderních technologií, kde budete usínat a probouzet se s pohledem do přírody. Útulnoff vznikl s jediným záměrem – odpočinout si a načerpat síly. Za nápadem stojí farmář Pavel Moulis.
Útulnoff stojí na jednom z pozemků rodiny Moulisových, která provozuje oblíbenou bio farmu, na hranici lesa a pole. Dřevostavbu navrhl Jan Tyrpekl na skalnatém hřebenu s výhledem na obě strany zvlněných údolí, kde se pasou strakaté krávy. Farmář a jeho zaměstnanci postavili útulnu během pandemie, od července 2021 ji pronajímá i veřejnosti k víkendovému pobytu.

Usínat budete s pohledem na hvězdy a probouzet se s výhledy do krajiny. Přesně to na vás čeká v ložnici, kterou najdete ve zvýšeném patře útulničky. Klidně tu ale můžete strávit celý den a číst si nebo jen pozorovat život na pastvinách.
 
Pohodlí vám zajistí měkoučká matrace, koupelna i sauna s výhledem na pahorky pokryté lučním kvítím nebo hot tub bublající mezi pasoucími se kravičkami. V ubytování na vás bude vždy čekat základní vybavení v kuchyni (káva, čaj, cukr, sůl, pepř a další), rychlovarná konvice a french press. V minibaru si můžete nabídnou výběrová vína, v koupelně najdete mýdlo i šampón. Ručníky a župany jsou součástí vybavení.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Farma Moulisových - Útulnoff

Milínov 123
332 04 Nezvěstice
Tel.:
+420 724 062 539
Email:
info@farmamouliso...
WWW:
https://www.utuln...
GPS:
49,636495 13,571303
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness Hotel Brdy Spálené Poříčí

Wellness Hotel Brdy Spálené Poříčí

Spálené Poříčí, Plzeňský kraj
Restaurace Na Čabardě

Restaurace Na Čabardě

Blovice, Plzeňský kraj
Pension Pod Radyní

Pension Pod Radyní

Starý Plzenec, Plzeňský kraj