!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Golfový resort Kaskáda
Golfový resort Kaskáda
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

Golfový resort Kaskáda

V kouzelném údolí mezi Kuřimí a Jinačovicemi se rozkládá 27jamkové hřiště Golf resort Kaskáda Brno se 6jamkovou akademií, 300 m dlouhý driving range, čtyřhvězdičkový hotel Kaskáda s kapacitou 100 lůžek, restaurace, wellness centrum a kongresové zázemí.
S okolní přírodou dokonale skloubené hřiště, nacházející se v překrásné kopcovité krajině 9 km od Brna, bylo navrženo britským architektem Jonathanem Gauntem. Ten mu vtiskl zajímavý osobitý vzhled parkového hřiště s jedinečnou modelací, která ctí zásadu přehlednosti na každé jamce.

Hřiště s 27 mistrovskými jamkami je rozděleno na tři samostatné části – Dřevěnou devítku (9 jamek, par 36, 3 050 m), Kamennou devítku (9 jamek, par 36, 2 959 m) a Železnou devítku (9 jamek, par 36, 2 802 m) – které umožňují hrát celkem šest různých kombinací.

Ačkoli každá jamka areálu je něčím specifická a zajímavá, objevíte zde jednu, jenž svým charakterem ostatní převyšuje. Závěrečná jamka Dřevěné devítky nejenže neumožňuje žádný kompromis, ale z obou stran vodou obklopený green, zakončený rozlehlou písečnou pastí, bez milosti obnažuje i povahy hráčů. Právě ona vás donutí vracet se zpět. Ať již ve vítězné euforii, nebo s touhou oplatit jí vše, co vám vzala.

Kromě golfového hřiště, tréninkového centra golfu a golfového simulátoru v golfovém resortu můžete dále využít:
  • restauraci
  • wellness centrum - relaxační bazén s protiproudem, finská sauna, parní lázeň, privátní whirlpool, odborné masáže
  • kongresové centrum
  • bowling
  • ping pong, petanque
  • běžecké trasy (v závislosti na počasí)
  • bruslení  (v závislosti na počasí)
  • další atrakce na objednávku - je možné zařídit spoustu doprovodných aktivit na přání klienta (paintball, motorové čtyřkolky, horolezecké stěny, lety balónem, lukostřelba)
 
Hotel Kaskáda****
Klidné a příjemné ubytování v bungalovech o celkové kapacitě 100 lůžek se díky citlivému zasazení do přírody s výhledem na golfové hřiště, úrovni vnitřního vybavení a nabídce služeb stává v okolí brněnské přehrady měřítkem kvality a synonymem dostupného luxusu. Ubytování v hotelu, který je přirozenou součástí rekreačně-sportovního resortu Kaskáda, svým hostům nabízí kromě dokonalé pohody i jistý punc výjimečnosti. Hotel je vybaven pro pořádání firemních setkání, večírků, rautů či školení, ke kterým lze využívat kongresový sál i stylový klubový salonek s krbem. Kaskáda je hotel, kam se budete rádi vracet.

Wellness centrum je otevřeno každý den (7:00 - 11:00 a 12:00 - 23:00 hod). V pracovní dny jsou dopolední hodiny určeny pouze pro plavání (bez možnosti saunování). Ve wellnessu můžete využít obsluhy restaurace Kaskáda a objednat si občerstvení (nápoje a ovoce). Wellness Kaskáda nabízí celou řadu masáží, které si můžete (stejně jako privátní vstup do whirpoolu) rezervovat na recepci (příp. telefonicky 541 511 711).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Maximus Resort v Brně

Maximus Resort v Brně

Brno, Jižní Morava
Tree House U jezevce

Tree House U jezevce

Kuřim, Jižní Morava
Tree House Sojčí hnízdo

Tree House Sojčí hnízdo

Kuřim, Jižní Morava