Úvod > Co chcete dělat? > Golfové hřiště Hrádek u Nechanic
Letní sporty

Golfové hřiště Hrádek u Nechanic

Areál golfového hřiště se nachází v zahradách zámku Hrádek u Nechanic. Kromě standardní hry na devítijamkovém golfovém hřišti nabízí areál také výuku hry golfu, driving a možnost konání firemních akcí.
V parku zámku Hrádek u Nechanic se nachází golfové hřiště Hrádek. Hřiště má devět jamek s celkovým parem 66 a díky své poloze ve staletém zámeckém parku, nabízí svým návštěvníkům mimořádný zážitek. Devítijamkové golfové hřiště vybudovala v období 1994-97 společnost Golf Hrádek s.r.o., ve zvlněné malebné krajině 12 km od Hradce Králové. V květnu 2005 bylo realizováno rozšíření hřiště o nové jamky v prostoru bývalých zámeckých sadů. Přestože se celkový par hřiště (66) nezvýšil, došlo k prodloužení o cca 500 metrů.

V bezprostřední blízkosti golfového hřiště Hrádek se nachází tréninkové centrum. Driving range nabízí 20 odpalovacích stání pro trénovaní odpalů. Pro trénink krátké hry slouží tříjamkový Putting green, Chipping green se čtyřmi jamkami a Training bunker. V prostorách zámeckého parku je umístěna Pitching area na trénink krátkých přihrávek do vzdálenosti cca 80 metrů od greenu.

V Driving Centru Hrádek působí PRO trenér a cvičitel golfu, s nimiž je možné absolvovat celou řadu výukových kurzů. Pro začátečníky je organizován kurz pro získání "Golfové způsobilosti" (dřive tzv. Zelená karta), pro pokročilé hráče jsou připraveny kurzy sloužící ke zvýšení golfové výkonnosti. Pro svoji atraktivní polohu a širokou nabídku služeb je golfový areál vyhledáván úspěšnými společnostmi, které zde pořádají řadu rozmanitých akcí pro obchodní partnery či zaměstnance firmy.


Zámecká kavárna

Zámecká kavárna Hrádek nabízí občerstvení široké škále návštěvníků areálu zámku Hrádek u Nechanic. Jde o turisty, golfisty, cyklisty, motorkáře či jiné motoristy, ale i o příznivce jízdy s koňmi či jiné. V Zámecké kavárně se můžete nejen občerstvit nabídkou nealko-nápojů, ale také excluzivním pivem pivovaru Svijany, tzv Svijanskou 450tkou. Ochutnat můžete také kvalitní grilované klobásky a párečky.
Bonsai centrum Libčany

Bonsai centrum Libčany

Libčany, Královéhradecký kraj
Relaxační a uvolňující masáže – Fialka

Relaxační a uvolňující masáže – Fialka

Roudnice, Královéhradecký kraj
Zoopark Stěžery u Hradce Králové

Zoopark Stěžery u Hradce Králové

Stěžery, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmány u Novačky

Apartmány u Novačky

Nechanice, Královéhradecký kraj
Penzion Černý kůň v Hradci Králové

Penzion Černý kůň v Hradci Králové

Hradec Králové, Královéhradecký kraj
LaProvence Restaurant & Cafe

LaProvence Restaurant & Cafe

Hradec Králové, Královéhradecký kraj