!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Bosá turistika - vyrazte naboso na výlet
Letní sporty

Bosá turistika - vyrazte naboso na výlet

Občanské sdružení Bosá turistika se specializuje na výlety naboso. Vyrazit se členy sdružení můžete do přírody, na vandr, do hor či za sportem.

Pokud chodíte bosí po místech, kde se zdá terén pro bosá chodidla náročný stane se vám občas, že vás někdo zastaví, dá se s vámi do řeči a případně vám přátelsky to bosování  rozmlouvá s obavou, že si zničíte nohy. To se stalo i dvěma kamarádům, Davidovi a Vláďovi, kteří se rozhodli založit občanské sdružení Bosá turistika, které se specializuje se na bosou turistiku a další outdoorové činnosti provozované naboso a akce pro děti.

Abyste se zúčastnili společných výletů a dalších aktivit, nemusíte být členem sdružení, aktivity jsou otevřené široké veřejnosti. Srdužení pořádá turistické volnočasové aktivity se zaměřením na barefooting, zejména turistiku a sport po celé České republice. Každý týden organizují  různé aktivity (barefootingové výlety, spoer, akce pro děti atp.). Aktuální info o akcích naleznete na webu provozovatele.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Ok1 v Berouně

Hotel Ok1 v Berouně

Beroun, Střední Čechy
Hotel Grand Beroun

Hotel Grand Beroun

Beroun, Střední Čechy
Black Dog

Black Dog

Beroun, Střední Čechy
Hotel Maxim v Berouně

Hotel Maxim v Berouně

Beroun, Střední Čechy