Úvod > Co chcete dělat? > Kladno Sletiště – dráha vyhrazená in-line bruslařům
Kladno Sletiště - dráha vyhrazená in-line bruslařům
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Kladno Sletiště – dráha vyhrazená in-line bruslařům

560 m dlouhá in-line dráha se nachází v areálu Městského stadionu Sletiště. Tento asfaltový okruh je vyhrazen pouze pro bruslaře na kolečkových bruslích.

Kladenská in-line dráha se nachází v prostoru Městského stadionu Sletiště, což je centrum všeho sportovního dění v Kladně. Celý areál navazuje na lesy kolem Kladna, do kterých je možno se vypravit pěšky, na kole nebo také na bruslích, protože část stezky v nejbližším lese Lapák je pokryta povrchem vhodným pro bruslení.

Šíře dráhy je 2,8 metru. Asfalt je velmi kvalitní, rovný, jemný, bez závad, prasklin a rýh. Díky osvětlení po celé délce trasy mohou bruslaři využívat toto sportoviště i ve večerních hodinách. Areál Městského stadionu Sletiště je v provozu celoročně. Užívání in-line dráhy je pro všechny bruslaře bezplatné. V blízkosti in-line dráhy se nachází občerstvení a dětské hřiště s prolézačkami a houpačkami.

Na inline dráze a v jejím okolí tedy může sportovně založený jedinec či rodina strávit klidně celý víkend a nudit se rozhodně nebudete!

Ubytování a restaurace v okolí

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Kladno, Středočeský kraj
Ňam Ňam Cafe Kladno

Ňam Ňam Cafe Kladno

Kladno, Středočeský kraj
Zmrzlina 2AD v Kačicích

Zmrzlina 2AD v Kačicích

Kačice, Středočeský kraj