Úvod > Aktuality > Půjčte si a buďte in
Letní sporty

Půjčte si a buďte in

  • Vydáno18. července 2011
Technický pokrok v oblastech volnočasových aktivit má za následek rostoucí kvalitu vybavení a zvyšující se bezpečnost jeho uživatelů. Ale každá legrace něco stojí a to může především vyznavačům technicky náročných disciplín komplikovat život. Protože ne všichni si můžou dovolit koupit si svůj vlastní letoun, svou plachetnici, buggy nebo třeba své lyže, jsou tu půjčovny. Ty se postarají o pravidelnou údržbu i servis a nabídnou vám v potřebné kvalitě veškeré vybavení, které pro vás může být mnohdy cenově nedostupné.
Půjčovnu lodí, raftů, katamaranů a dalších sportovních potřeb nabízí agentura Sommer Paradies v Turnově. Kromě kvalitních služeb, které by už dnes měly být samozřejmostí, mají také nízké ceny. Tím se staví do role vhodného partnera pro rodiny s malými dětmi, školy, skupiny nebo zájmové organizace. Zapůjčený materiál vám dovezou do místa, odkud se chcete vydat na své vodní putování, a z cíle vaší cesty si ho také odvezou. S agenturou se můžete vydat na raftech po řece Jizeře z Malé Skály do Dolánek u Turnova. Nejen na zimu je zaměřena půjčovna travních lyží v Rokytnici nad Jizerou, kde můžete lyžovat i v létě.Také Skiareál Pařez pro vás připravil letní variantu vašeho oblíbeného sportu – lyžování. Kromě travních lyží vám tu půjčí potřebné vybavení, jako jsou hole, helmy, boty nebo chrániče. Navíc do kopce vás tu vyveze lyžařský vlek.
 
Například čtyřkolky si můžete půjčit na Vysočině v rekreačním středisku Zubří. Okusíte tak novou atrakci – čtyřkolky o obsahu 260 ccm s automatickou převodovkou pro snadnější ovládání. Vydat se můžete na výlet do okolní krajiny České Kanady nebo do nedalekých měst. Zážitkem z jízdy vám bude také jízda s vozítkem SEGWAY, což je transportér osob, který sám udržuje rovnováhu tak, aby se dostal všude tam, kam chcete vy.K jeho řízení není zapotřebí žádných zvláštních dovedností a používat ho může v podstatě kdokoli. Je kompaktní, výkonný a dobíjet ho lze z jakékoli elektrické zásuvky. Naproti tomu potápění je spíše aktivitou ladných pohybů uprostřed ticha. Pokud vás tedy láká návštěva podvodního světa, můžete to zkusit například v potápěčském centru SEA ADVENTURES, které má vlastní potápěčskou základnu na Slapech-Ždáni. Otevřeno mají od jara do podzimu každý den a kromě potápění tu jsou k dispozici 2 tenisové kurty, tréninková tenisová stěna, volejbalový kurt, minigolf, půjčovna loděk a šlapadel nebo občerstvení a ubytování v chatkách.
 
Romantiku karavan kočovných nomádů můžete zažít při cestování s obytným vozem, kdy se vám nabízí jedinečná možnost zorganizovat si dovolenou podle svého. S minimem omezení, jako je pořizovací cena karavanu, ubytování, stravování, hygiena nebo doprava, se z vaší dovolené stane bezstarostná jízda s obytným vozem Transporter Westfalia. Tento autokaravan, který vám ráda půjčí ostravská společnost 360dovolená, je ideálním dopravním prostředkem pro rychlé, bezpečné, nenápadné a komfortní cestování. A proč právě obytný vůz? Protože s ním můžete uskutečnit poznávací zájezdy, výlety nebo expedice po celé České republice s rodinou nebo známými. Vybavení obytného vozu uspokojí svým komfortem a praktickými technickými řešeními i toho nejnáročnějšího cestovatele. Budete-li si tedy plánovat svou dovolenou, zvažte také variantu „Nomád“. 
Jasenka – rekreační středisko Zubří

Jasenka – rekreační středisko Zubří

Areál rekreačního střediska Jasenka se nachází na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy v samotném srdci Vysočiny, na kraji obce Zubří. Rekreační středisko je obklopeno smrkovými lesy a loukami a nabízí tak perfektní příležitost k uspořádání letního tábora, školy v přírodě nebo firemní akce.

Jízda s vozítkem SEGWAY je zážitkem na celý život

Jízda s vozítkem SEGWAY je zážitkem na celý život

Segway Human Transporter (HT) je prvním svého druhu – je to transportér osob, který sám udržuje rovnováhu, navržený tak, aby se dostal všude tam, kam vy. Se Segwayem můžete ujíždět a užívat si jízdu, jakou jste ještě nezažili. Objevte nový a efektivnější způsob dopravy! Rozjeďte to!

360 Dovolená – cestování a relax s obytným vozem

360 Dovolená – cestování a relax s obytným vozem

Vaše relaxační dovolená přesně střižená dle vaší režie.... Půjčovna karavanů a obytných vozů různých velikostí bude splňovat všechny vaše požadavky. Komfort, prostornost, cenová dostupnost!

Půjčovna lyžařského vybavení na Šumavě

Půjčovna lyžařského vybavení na Šumavě

Vyjeli jste na zimní dovolenou na Šumavu, ale nemáte žádné lyžařské vybavení? Není nic jednoduššího než navštívit naší půjčovnu ve Vimperku.

Půjčovna travních lyží v Rokytnici nad Jizerou

Půjčovna travních lyží v Rokytnici nad Jizerou

U nás můžete lyžovat i v létě! Skiareál Pařez nezapomíná ani na vyznavače prken a prkének. Pokud vám víc než lyžování vyhovuje snowboarding, přijďte k nám vyzkoušet jeho letní variantu!