Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Kurzy padákových sportů v Roudnici nad Labem
Zážitky

Kurzy padákových sportů v Roudnici nad Labem

Láká vás paragliding, parašutismus a powerkiting? 100 % zemského povrchu je pokryto oblohou. Je to naše hřiště od 0 do 4000 m a občas i výš. Je to vzrušující zábava a radost. Zkuste to taky. Aspoň jeden den nebo jeden výlet po obloze.
Hlavním zaměřením naší školy je výcvik padákových sportů a létání vůbec. S námi to dokážete... jsme první originální škola nejen paraglidingu. Pro vyznavače i nové zájemce o tyto sportovní disciplíny je k dispozici Roudnice nad Labem. Využít můžete kurzy od seznamovacích, základních až k pokračovacím ve všech jednotlivých sportovních disciplínách. Nezbytností je také servis a poradenská činnost.

Odbornou kvalitu výcviku garantují certifikovaní instruktoři. Provozní servis a specializované výukové programy zajišťují zkušení odborníci a sportovci.
 
Paragliding je nejsnazší cesta, jak vstoupit na oblohu. Jako ptáci. Vlastní silou. Bez limitů pilotní kabiny. Letět na křídle, které je naplněno vzduchem je krásné a křehké zároveň. Létání a paragliding obzvlášť není obyčejný sport. Létání na padákovém kluzáku je přírodní, dostupná a velmi nebezpečná verze pohybu vzduchem.

Škola powerkitingu je tu od toho, aby vás uvedla do světa draků, větru, velké i malé síly, rychlosti, skoků a hlavně mnoha způsobů, jak využít sílu větru a pomoc draka k celoroční zábavě. Je mnoho míst, kde lze powerkiting provozovat. Podle toho se také jednotlivé kategorie jmenují. Power – jako síla. kites – jako draci. Na zemi landkiting, na vodě a s prknem kiteboarding, na sněhu snowkiting.
 


 
 

Provozovatel

Prara&Fly service s.r.o.

Letiště Hosín 196
373 41 Hluboká nad Vltavou
Tel.:
+420 777 232 590
Email:
parafly@parafly.net
WWW:
www.parafly.net
WWW:
www.radostnaobloz...
GPS:
49,055418 14,442415
 
 

Vstupné

Cena: 2 500 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Zimní prohlídky na zámku Roudnice nad Labem

Prohlídky Lobkowiczkého zámku a románského hradu s ochutnávkou vína.
Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Komplexní prohlídka terezínského ghetta

Komplexní prohlídka po podzemních chodbách a bývalém ghettu v Terezíně. Navštívíme unikátní půdu z doby holocaustu, místa, kde se popravovalo, hrál fotbal nebo pohřbívalo.
Terezín, Ústecký kraj

Terezínské ghetto pro školní skupiny

Komentované prohlídky pro školní skupiny pro 2 stupně zš a pro střední školy. Žáci se dozví řadu věcí o pevnosti z 18. století, jejich tajemných podzemních chodbách a mnoho dalšího.
Terezín, Ústecký kraj

Rodinný festival Bezva Fest Litoměřice

30 atrakcí a doprovodný program za cenu vstupného.
Litoměřice, Ústecký kraj

Lobkowiczký zámek v Roudnici nad Labem

Lobkowiczký zámek v Roudnici nad Labem nabízí prohlídky, kde se návštěvník dozví informace o rodu Lobkowiczů, prohlédne si nádvoří zámku, zámeckou kapli s předsálím, románský hrad z nádvoří a výhled z balkónu zámku.
Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Gotická kamenná věž Hláska v Roudnici nad Labem

Věž Hláska je jediným dochovaným pozůstatkem opevnění staré Roudnice. Někdejší Staré město se nacházelo v prostoru dnešního náměstí Jana z Dražic a Poděbradovy ulice.
Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Kratochvílova rozhledna v Roudnici nad Labem

Rozhledna byla postavena u příležitosti 60. výročí založení „Roudnické záložny podřipské“. Jedná se o čistě funkcionalistickou stavbu, jejíž výhledová plocha je nesena šesti štíhlými sloupy.
Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Pramen železité „rudné“ vody v Roudnici nad Labem

Roudnice nad Labem odvozuje svůj název od pramene železité „rudné“ vody, prýštící pod místním Chrámem Narození Panny Marie. Pramen se nachází v ulici od náměstí Jana z Dražic směrem ke chrámu Narození Pany Marie. Je při klášterní zdi u zadní části chrámu.
Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace a Bar Monaco Roudnice nad Labem

Na Karlově náměstí v Roudnici nad Labem, v sousedství Roudnického zámku a mostu, v historické budově barokního stylu, se nachází Restaurace a Bar Monaco.
Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Degustace vín v románském hradu v Roudnici nad Labem

Poznejte dlouholetou tradici a kvalitu Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem, které se datuje od 13. století. Degustace probíhají v torzu románského hradu, kam lze také nahlédnout v rámci pravidelných prohlídek.
Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Zámecká restaurace Roudnice nad Labem

V historickém centru města Roudnice nad Labem vedle zámku se nachází Zámecká restaurace. Restaurace poskytuje širokou nabídku služeb od běžného posezení s přáteli přes třídní srazy, firemní večírky, rauty, svatby, oslavy, promoce, až po romantickou večeři s partnerem.
Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Hotel Koruna Roudnice nad Labem

V klidném historickém centru města Roudnice nad Labem se nachází Hotel Koruna, který poskytuje tři kategorie ubytování – mládežnickou ubytovnu, hotelovou část a apartmá. Celková kapacita hotelu je 63 lůžek.
Roudnice nad Labem, Ústecký kraj