Úvod > Co chcete dělat? > 147. PS Galaxie – organizace pro děti s využitím volnočasových aktivit v Praze
Zážitky

147. PS Galaxie – organizace pro děti s využitím volnočasových aktivit v Praze

Zabýváme se pestrou činností pro děti od 1. třídy až po žáky 9. tříd. Nabízíme oddílové schůzky každý týden, jezdíme na srazy a oddílové výlety. O letních prázdninách pořádáme tábory. Specifikem těchto táborů je cestování strojem času do různých historických epoch.
V současné době máme 4 fungující oddíly. Na schůzkách kromě běžných činností se také zabýváme sportem, záhadami, netradičními výtvarnými činnostmi a deskovými hrami a mnohým dalším.Na našich schůzkách provádíme pestré činnosti. Na část schůzky chodíme do tělocvičny, kde hrajeme různé sportovní hry jako floorball, vybíjená, ringo atd. V klubovně pak rádi pracujeme s keramickou hlínou, vyrábíme gelové svíčky, hrajeme společenské hry, dozvídáme se od vedoucích spousty nových informací a řešíme různé záhady. Navštěvujeme také netradiční místa jako horozelecká stěna pro děti, lanové centrum, plavání, bruslení, návštěvy výstav, muzeí, kin a mnoha jiných.
 
Kromě schůzek pořádáme i celodenní akce jako je například Drakiáda, Toulky Prahou nebo Večerní hra Žižkovem. Další akce, které nabízíme, jsou celovíkendové výlety, motivované vždy nějakou hrou.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021