Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Occidental Praha s úžasným panoramatickým výhledem

Hotel Occidental Praha s úžasným panoramatickým výhledem

Ubytování
Čtyřhvězdičkový hotel Occidental Praha na pražské Pankráci s multifunkčním kongresovým centrem, se nachází v obchodní zóně Prahy, jen 10 minut od centra. Díky svým 14 podlažím nabízí úžasný panoramatický výhled na město.
Ubytujte se v hotelu Occidental Praha a nechte se unést panoramatickým výhledem na město. Nabízíme 213 prostorných, pohodlných a prosvětlených pokojů s perfektním vybavením, ve kterých se doplňuje moderní design s teplými barvami. Hotel využívá nadstandardních individuálních služeb a uspokojí jak návštěvníky, kteří přijeli do Prahy za obchody, tak i ty, kteří nás navštíví pro potěšení.

V hotelu je k dispozici bezplatné připojení Wi-Fi ve všech veřejných prostorách a ve všech pokojích business a junior suite.

V restauracích Mediterráneo a Praga můžete vychutnávat tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Kromě toho můžete podniknout některou z okružních jízd, které zorganizují na žádost v recepci hotelu. Bar "Las Brisas" je místem, které nabízí širokou nabídku vín, likérů, koktejlů a doutníků. Mezinárodní tým Barceló zaručuje velmi kvalitní služby.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 8. 2019
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
27.4.
28.9.
Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Praha 4, Praha
6.6.
30.9.
Sculpture line - sochařský festival

Sculpture line - sochařský festival

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí