Úvod > Aktivity & akce > Akce > Skibusy Šumava 2018/2019

Skibusy Šumava 2018/2019

Kdy 25. prosinec 2018 - 18. březen 2019 Společenské akce
Na Šumavě můžete v letošní zimní sezoně využít několik skibusů, abyste se pohodlně dostali do hor. Skibusy tu jezdí až do konce března 2019.

Skibus do areálu Zadov

Už tradičně pro vás vypravujeme skibusy z vašeho města přímo do Lyžařského areálu na Zadov a spolu s námi i jiní dopravci. V provozu jsou skibusy na večerní lyžování z Písku a na denní lyžování z Vimperka. Využijte těchto služeb, ušetříte náklady za cestu, ubytování nebo skipas!

Trasa Vimperk-Zdíkov-Stachy-Zadov-Churáňov, 2x denně do Stach a zpět a několikrát denně ze zajížďkou do Nového Dvora a Nových Hutí!! Důležitá je kyvadlová doprava parkoviště Zadov "U Puchru" - areál Kobyla - v případě naplnění parkoviště Kobyla jezdí s větší frekvencí. Doprava místním skibusem je po celé trase ZDARMA. V provozu od 25.12.2018 do 17.3.2019 - denně dle jízdního řádu + víkendy a velikonoce ke konci sezóny.
 

Skibus na večerní lyžování - Písek - Strakonice - Vimperk - Zadov a zpět

Skibus na večerní lyžování na Zadov jezdí od 28. prosince 2018. Zastávky i ve Volyni, Čkyni, Vimperku, Zdíkově, Stachách!
 

Skibusy Frymburk - Skiareál Lipno - Vyšší Brod

Zcela pohodlně a bez starostí o auto nebo parkování se po celou zimní sezónu i letos dostanou lyžaři do Skiareálu Lipno z nedalekého Frymburka, Černé v Pošumaví , a po přestupu z vlaku i z Loučovic a Vyššího Brodu.

Ve Skiareálu Lipno je k dispozici úschovna, která je hned na centrálním parkovišti u zastávky skibusu. Jízdní řád k dispozici zde.

Skibuse z Českých Budějovic do Skiareálu Lipno

I z Českých Budějovic se pohodlně dostanete na Lipno. Autobus odjíždí v 7:20 a jede přes Český Krumlov, Kájov, Černou v Pošumaví, Frymburk až na Lipno. Zpět do Budějek autobus vyráží v 16:30 hodin. Jízdní řády zde.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 1. 2019
23.2.
24.2.
Šumavský skimaraton na Kvildě

Šumavský skimaraton na Kvildě

Kvilda, Šumava
6.2.
16.3.
Jarní prázdniny na hradě Kašperk

Jarní prázdniny na hradě Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
30.7.
4.8.
Drátování na hradě Rabí

Drátování na hradě Rabí

Rabí, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí