Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Zumba pro rodiče s dětmi (děti od 2 – 10 let)
Zumba pro rodiče s dětmi (děti od 2 - 10 let)
Akce pro děti

Zumba pro rodiče s dětmi (děti od 2 – 10 let)

Přijďte si s vašimi dětmi zacvičit v rytmu Zumba fitness. Připravili jsme pro vás jednorázové sobotní cvičení, u kterého se pobaví celá rodina. Vhodné pro děti od 2 let i jejich rodiče
S sebou nezapomeňte pohodlné oblečení na cvičení a pohodlné přezůvky. Pitný režim vám nabídneme zdarma.

Na akci je nutné se předem nahlásit! A to nejpozději do 14:00 v den konání. Stačí napsat smsku na číslo 774 985 766, uveďte kolik vás bude. Obratem vám vaši rezervaci potvrdíme.

Vstup 100 Kč/dospělá osoba, 80 Kč/dítě
(mějte částku připravenou přesně)

Provozovatel

Krtkův svět

Mezi Lysinami 11/387
147 00 Praha 4
Tel.:
+420 774 985 766
Email:
krtkuvsvet@email.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.krtkuv-svet.cz
GPS:
50,019125 14,408853
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Snížená cena: 80 Kč

Poznámka:Vstup 100 Kč/dospělá osoba, 80 Kč/dítě (mějte částku připravenou přesně)

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Dubnový dostihový den

Dostihy v Chuchli pokračují v neděli 23. dubna, kdy se v zde koná Dostihový den s dvojicí zkoušek nejvyšší kategorie: 34. Memoriálem prof. Václava Michala a 18. Memoriálem Jaroslava Maška.
Praha 5, Praha

Dámský dostihový den v Chuchli

Sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje již tuto neděli 21. května. Na programu je osm zajímavých dostihů s vrcholem v podobě 74. Velké květnové ceny pro elitní starší mílaře. Doprovodné dění odpovídá ústřednímu tématu, jímž je tentokrát Dámský dostihový den.
Praha 5, Praha

Dětský den na dostizích ve Velké Chuchli – 71. Velká červnová cena

První červnovou sobotu se v Chuchle Areně Praha koná další pokračování této sezóny, které nabídne nejen osm napínavých dostihů, ale také bohatý program pro děti i jejich rodiče. Start je ve 14 hodin, areál bude otevřen již o dvě hodiny dříve.
Praha 5, Praha

Fesťáček Praha

Bývalý Kinder fest se mění na Fesťáček!
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Fričova vila v Hodkovičkách

Vila nejpopulárnějšího českého režiséra meziválečného období Martina Friče v pražských Hodkovičkách, se zapsala do dějin architektury jako jedna z nejvýznamnějších staveb českého funkcionalismu.
Praha 4, Praha

Paletky – workshop výroby nábytku z exotických dřevin z palet v Praze

Zábavné a kreativní vyžití v truhlářské dílně, která pracuje s ekologickými materiály, jednocestnými paletami. Každý od nás odchází s vlastním kusem plnohodnotného dřevěného nábytku rovnou domů. S profesionální dílnou v zádech a tvůrčím truhlářem dostanete příležitost vytvořit téměř cokoliv.
Praha 4, Praha

Keramické kurzy pro děti a dospělé na Praze 12

Pod odborným vedením a v příjemném rodinném prostředí Keramického ateliéru Hany Šimkové v Praze 12 se naučíte pracovat s keramickou hlínou a různým výtvarným technikám.
Praha 12, Praha

Keramický ateliér Hany Šimkové – kurzy keramiky pro děti i dospělé v Praze

Pracujeme v malých skupinkách s individuálním přístupem v příjemném a rodinném prostředí. Úspěšně se také účastníme soutěží a každý rok připravujeme červnovou a vánoční výstavu našich krásných prací pro naše blízké, ale i školy, školky a širokou veřejnost.
Praha 12, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Modřanská vinice – nejjižnější pražská vinice

Památkově chráněná Modřanská vinice, dříve nazývaná Arcibiskupská, se rozkládá na strmých terasách nad vltavským břehem v Praze Modřanech. Starají se o ni nadšenci, vinaři – zahrádkáři.
Praha 4, Praha

Rosmarina Restaurant u Vltavy v Modřanech

Rosmarina Restaurant situovaný na lodi s výhledem na řeku a okolí je součástí volnočasového areálu Sport & Relax Rosmarina v Praze Modřanech. Rosmarina Restaurant není jen restaurací, ale nabízí také celou řadu doprovodných služeb a zajímavých gastronomických akcí.
Praha 4, Praha

Jemný bistro

Kristýna a Denisa Schimková spolu studovaly, cestovaly a pracovaly v gastru na Novém Zélandu, už tehdy toužily si spolu otevřít kavárnu. Název Jemný Bistro ale vymyslely až na cestách po Turecku.
Praha 12, Praha

Deco Restaurace

Rodinná chorvatská restaurace vítá hosty v pražských Modřanech. Útulný interiér je čistý a elegantní, laděný do bílých a béžových tónů. Přímořskou atmosféru umocňují obrazy na stěnách a příjemná reprodukovaná hudba chorvatských muzikantů.
Praha 4, Praha