Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Vykuřovadla v běhu času – škola vykuřování s Michalem Rymerem
vykurování
Společenské akce

Vykuřovadla v běhu času – škola vykuřování s Michalem Rymerem

Vykuřovadla v běhu času – škola vykuřování s českým odborníkem na toto téma Michaelem Rymerem

Termín: sobota 1.11.2014 – 10:00 – 18:00 (1h přestávka na oběd) neděle 2.11. 2014 – 10:00 – 15:00 (1h přestávka na oběd)

Program semináře: – seznámení s historií používání kuřidel – jak správně vykuřovadla používat – nejvýznamnější vykuřovadla v historii lidstva, která z nich provází člověka od pradávných dob, spojeno s praktickými ukázkami – luxus a vůně, která vykuřovadla patřila a dodnes patří k těm nejvzácnějším, proč jsou některé z nich i v dnešní době ty nejdražší věci na světě, nahlédneme do světa vybraných vůni a budete je moci sami skrze smysly poznat! – svět šamanů, jaký je důvod tak velké vážnosti vykuřovacích bylin v šamanských kulturách.

Vykuřovadla v běhu času (v době semínáře např. samhain, zimní slunovrat) – to vše a mnoho dalšího se dozvíte na semináři, kde si můžete vše prohlédnout, a samozřejmě i zakoupit (doporučujeme si vzít peníze v hotovosti na případný nákup vykuřovadel).

Přednášející: Michael Rymer – zakladatel jednoho z největších obchodů v Evropě zaměřeného na vykuřování a odborník na vykuřování. Cena: 2 100,-Kč (včetně DPH)

Cena zahrnuje/nezahrnuje: Cena zahrnuje lektorné, pronájem místa, nápoje (voda, káva, čaj). Cena nezahrnuje dopravu účastníků, jejich ubytování a stravování.  

Předběžnou rezervaci místa můžete provést tak, že napíšete email, kde uvedete, že si rezervujete místo na Škola vykuřování, vaše jméno a příjmení, email a telefon. Na základě rezervace vám bude zaslána pozvánka s podrobnými informacemi.

Rezervace místa na semináři je po zaplacení zálohy. Účastníkům je potvrzena rezervace podle pořadí zaplacených záloh. V případě, že je seminář již naplněn, jsou ostatní účastníci zařazeni mezi náhradníky. Zaplacení zálohy 600 Kč nejpozději do 20 dnů před začátkem semináře (záloha) je vnímáno jako přihlášení na seminář. Zbytek platby musí být uhrazeno na účet nejpozději 5 dní před začátkem semináře (pokud nebude dohodnuto jinak, například platba na místě). V případě odřeknutí účasti 5 dnů a méně před začátkem semináře – storno poplatek 600Kč.

Kapacita semináře – min. počet 15, max. počet 30 účastníků.

Kde: Studio Pro, Polská 6, Praha 2 – Vinohrady

Patchwork – večerní malování keramiky

Namalujte si vlastní keramický kousek nádobí! U tvoření si odpočinete od starostí všedního dne.
Praha 2, Praha

Top místa Evropy

Cestovatelské promítání Marka Kováře o TOP místech Evropy.
Praha 2, Praha

Írán – putování pohádkovou Persií

Cestovatelské promítání Marka Kováře z putování po kouzelné Persii neboli dnešním Íránu!
Praha 2, Praha

Přednáška – Královský palác na Pražském hradě

Starý královský palác byl založen na konci 9. století průvodně jako knížecí palác. V průběhu staletí byl mnohokrát přestavován.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Asketa-fit nabízí širokou škálu cvičení v centru Prahy

Centrum je vybaveno aerobní a posilovací řadou značky Grün Sport, soláriem Alisun. Asketa nabízí širokou škálu cvičení – aerobic, step, slide, poweryoga, overball, tae-bo, břišní pekáč, schwinn cycling a masáže.
Praha 2, Praha

Centrum únikových her Tajemství hlavolamu

Tři hry, tři příběhy, tři dobrodružství v centru Prahy.
Praha 2, Praha

Radiopalác v Praze na Vinohradech

Velkolepá budova Radiopaláce na pražských Vinohradech je jedna z nejpřednějších kulturních a společenských domů v Praze se svými jedinečnými reprezentativními a elegantními prostory ve slohu rondokubismu (českého národního stylu).
Praha 2, Praha

Vyhlídkový pavilon Mlíkárna v Riegrových sadech

Stavba téměř čtvercového půdorysu s vnějším schodištěm, která kdysi ze střešní plošiny svým návštěvníkům nabízela zajímavý pohled na Prahu. Jako historická rozhledna se těšila velkému zájmu především pražanů již od konce 19. století.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Ossegg Praha

Pražské Vinohrady mají svůj vlastní pivovar. Tak by mohl znít titulek některého z večerníků. A skutečně, kousek od Vinohradského divadla najdou hosté restauraci s pivovarem Ossegg.
Praha 2, Praha

La Bohème Café na Vinohradech

Klidná atmosféra, pozorná obsluha a špičková káva. Showroom a hlavní kavárna známé pražírny výběrové kávy La Bohème Café patří v rámci Vinohrad k největším, ale zároveň k nejpříjemnějším. Objednejte si kávu a v klidu se tu na chvíli zapomeňte v některém ze zdejších pohodlných křesílek.
Praha 2, Praha

Sýrárny Cheese House

Rodinná firma Cheese House nabízí širokou škálu různých druhů sýrů a vín, jak z moravských, tak francouzských vinic slavných herců Pierra Richarda a Gerarda Depardieuho.
Praha 2, Praha

Glamour Restaurant Šťastná Středa

Nevšední gastronomický zážitek s příjemným servisem ušitým pro každého na míru ve stylovém interiéru. U nás se najíte s výběrem mezinárodní kuchyně, ale velký důraz dáváme i na odreagování a odpočinek.
Praha 2, Praha