Úvod > Kalendář akcí > Virtual Charity NN Night Run 2020: Pomáhejte během!

Virtual Charity NN Night Run 2020: Pomáhejte během!

Kdy 1. květen 2020 6:00 - 23:59 Sportovní akce
Sérii nočních běhů pro radost NN Night Run nezastavila ani omezení skupinového pohybu. Tento virtuální běh dává všem možnost zasportovat si individuálně a díky startovnému podpořit nadaci Krása pomoci, která pomáhá seniorům. Tentokrát více než kdy dřív není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.
Letošní sérii nočních běhů pro radost NN Night Run úplně nezastavila ani omezení skupinového pohybu. V den státního volna, v pátek 1. května, dává Virtual Charity NN Night Run všem možnost zasportovat si individuálně a díky startovnému podpořit nadaci Krása pomoci. Ta chrání a rozveseluje seniory. Tentokrát více než kdy dřív není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.
 
Trať proto tentokrát nebude stejná pro všechny a nepovede výslovně skrz žádné z českých měst. Symbolické 3 kilometry si každý může 1. května uběhnout nebo i ujít s vytištěným startovním číslem Virtual Charity NN Night Run kdekoliv, kde ho to bude bavit. Organizátoři ale zároveň prosí o respektování nařízení Vlády ČR. Venku je možné běhat maximálně ve dvou a s lidmi, s nimiž jste ve společné domácnosti.
 
Registrace do závodu Virtual Charity NN Night Run už je spuštěna na www.eventreg.cz a probíhá až do čtvrtka 30. dubna. Startovné je minimálně 100 Kč plus další dobrovolný příspěvek na charitu. Nadaci Krása pomoci bude předáno celé startovné i všechny vybrané příspěvky. Organizátor si z vybraných prostředků nenechává nic.
 
Každý registrovaný běžec obdrží do mailu vlastní virtuální startovní číslo se jménem a částkou, kterou pomáhá. Číslo je možné sdílet na Instagramu s hashtagem #selmapomaha a v den závodu si ho každý může vytištěné přilepit na hruď a vyběhnout. Po závodu všichni běžci získají kromě virtuální medaile také certifikát, možnost poměřit se na online výsledkové listině, a navíc mohou v tombole získat i zajímavé ceny od partnerů.
 
Nadace Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté podporuje již od roku 2008 seniory a pomáhá jim prožít důstojné stáří doma. V aktuální situaci upravuje své aktivity a zaměřujeme se především na podchycení rizikové skupiny osamělých seniorů. Vybranou částku nadace využije na náklady spojené s koordinací a realizací akutní pomoci pro seniory. 
 
NN Životní pojišťovna podporuje tuto nadaci již několik let a společně spustily portál Péče.cz zaměřený na problematiku a služby dlouhodobé péče. NN v této době sponzorskou spolupráci s nadací Krása pomoci dále rozšířila a nabízí materiální pomoc i domovům pro seniory po celé republice.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 4. 2020