Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Víkendové lezení na umělých stěnách se Sportkids
Sportkids
Sportovní akce

Víkendové lezení na umělých stěnách se Sportkids

Lézt po rovince zvládne každé malé dítě, ale pustit se do výšky? To už chce pořádný kus odvahy, odhodlání, síly a sebedůvěry. Naši instruktoři vědí, jak to všechno v dětech probudit a hravě s tím pomohou každému šikulovi od 3 do 15 let.
Na kurzu lezectví rádi přivítáme všechny budoucí kamzíky od 3 do 15 let. Zdokonalovat se budou v prostředí, které je pro ně jako dělané. Umělé stěny s veselými zvířátky a kamarádi se stejnými zájmy přirozeně motivují k lepším výkonům.

Co všechno děti čeká:
Základy lezení, slaňování i vázání uzlů, takže předchozí zkušenosti nejsou potřeba, výrazný pokrok v bezpečném prostředí pod trpělivým dohledem zkušených lektorů, posílení odvahy i důvěry ve vlastní sílu a schopnosti.  

Doporučená výbava:
Sportovní oblečení, boty s měkkou podrážkou (ideálně jarmilky nebo bačkůrky), svačina + pití. 
Pokud máte vlastní – lezecké boty, lezecký úvazek

Čas:
Pátek: 16-18:30
Sobota: 10-12:30

Provozovatel

Sportovní agentura Sportkids, z.s.

Veselská 699
Jungle sport park
199 00 Praha 18
Tel.:
+420 792 339 060
Email:
klaraslaba@sport-...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.sport-kids.cz
GPS:
50,142363 14,517781
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 18 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 400 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Pražský majáles 2023

Majálesový program zahrnuje širší program oslav, který sdružuje několik studentských akcí a je zaměřen především na nemainstremové a umělecké studentské aktivity a hlavní den oslav, což je vyvrcholení akce v podobě majálesovýho průvodu a velkého open-air festivalu.
Praha 9, Praha

Vánoce s Vilíkem

Co vás nejvíc baví na vánocích? Dárky, vánoční zvyky nebo stavění sněhuláka? S mluvícím kocourem Vilíkem si užijete od každého pořádnou porci, zazpíváte si koledy a zjistíte, že to všechno může být pořádná legrace!
Praha 18, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Remigia v Čakovicích

Tento betlém patří spíše mezi menší díla. Tvoří jej několik desítek figurek vyřezaných ze dřeva. Autor ani doba vzniku nejsou známé. Odhad jej zařazuje přibližně do dvacátých let 20. století.
Praha 9, Praha

Veletrh vědy 2023

Ocitněte se na chvíli v kůži a čase profesora Otty Wichterleho a vyrobte si silonky tak, jako se to před více než padesáti lety podařilo jemu. Zjistěte, jak funguje chytrá domácnost, nejmodernější dalekohledy či jazyková poradna.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

JumpPark Letňany

Trampolínový park je nový způsob pro lidi všech věkových kategorií, jak se bavit při cvičení a přitom udělat něco pro své tělo.
Praha 18, Praha

Jungle Sport park

Lezení s lanem i bouldering, parkour a gymnastika. Parádní dětský svět, oáza pro relax a moderní zázemí.
Praha 18, Praha

Výuka in-line bruslení v Praze

Chcete si užít super zážitek a zároveň se naučit, nebo zdokonalit na inline bruslích? V In-lineškole Vojtěcha Škopa vás naučí cokoli!
Praha, Praha

Squash Modrý svět v Praze Letňanech

Příjemné klubové prostředí. Naprosté soukromí při hře i cvičení v posilovně! Pro squash můžete využít oddělený kurt a svým případným nezdarům se tak v klidu zasmát jen sami, pro cvičení nabízíme individuální posilovnu.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Buchalovi

Malá rodinná cukrárna. Dorty a zákusky zde připravují z tradičních a kvalitních surovin, to znamená z pravého másla, šlehačky a čokolády.
Praha 9, Praha

Zastávka u Srubu – restaurace v srdci kbelského parku

Restaurace Zastávka u Srubu se nachází v srdci kbelského parku a pyšní se skvělou kuchyní i možností sportovního vyžití v její blízkosti. Pokud máte rádi dobré jídlo, hledáte místo pro chvíle s přáteli, rodinou či místo odpočinku, zastavte se u Srubu.
Praha 19, Praha

Hotel Duo

Hotel Duo se nachází v Praze, pouhých 200 metrů od stanice metra Střížkov, a nabízí ubytování vhodné pro obchodní cestující i turisty.
Praha, Praha

Restaurace Formanka

Restaurace Formanka v hotelu Duo, tradiční restaurace v Praze, nabízí to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně.
Praha 9, Praha