Úvod > Kalendář akcí > Systemické konstelace - zrušeno

Systemické konstelace - zrušeno

Kdy 15. duben 2020 18:00 - 20:30 Společenské akce
Téma: Partnerské vztahy. Naše partnerské vztahy ovlivňuje rovnováha dávaní a braní, naše bojující ega namísto přijetí ženy a muže v nás. Konstelace Vám nabídnou pohled do samé podstaty vašich partnerství (vztahů) a možnost vyrovnání vzájemných energií.
Terapeutická práce s konstelacemi je velmi výtěžná pro každého z nás. Dokáže rozpoznat skryté vzorce, které nám nepřináší štěstí a lásku, dokáže rozklíčovat příčiny našich trápení a hlavně vnést to našich životů sílu, harmonii, řád a lásku.

V semináři si vyzkoušíte tuto techniku a sami pocítíte nesmírný terapeutický efekt. Pochopíte, že smyslem našeho bytí je žít v souladu s vlastní duší a jejím posláním.

Lektorka - Bc.Ludmila Sedláková - pracuji už 20 let jako terapeutka. Krom individuálních terapií vedu školu Medicine Woman, pořádám semináře systemických (rodinných) konstelací a šamanských technik v Čechách i v zahraničí a pracuji s dětmi i dospělými. Práce je mým posláním a radostí. Vnímám svět jako báječné místo a je mi ctí pomáhat druhým vidět ho také tak a žít své vlastní příběhy.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 3. 2020