!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vánoční trhy Jihlava
Vánoční trhy Jihlava
">
29.11.
22.12.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Vánoční trhy Jihlava

Kdy 29. listopad 2020 – 22. prosinec 2020
Vánoční jarmark v Jihlavě začíná 29. listopadu a končí 22. prosince. Tak jako obvykle se bude konat na Masarykově náměstí. Můžete nakoupit jmelí, cukrovinky, ryby, vánoční stromky, ozdoby, svíčky, adventní věnce, hračky, keramiku, kožené výrobky a mnoho dalších zajímavých produktů.
Na Masarykově náměstí najdete několik desítek dřevěných stánků, v nichž najdete ozdoby, dárky, občerstvení a mnoho dalšího. Stánky budou mít otevřeno téměř přes celý den. V minulých letech se jarmark oblékl do nového kabátku, ve kterém se snad bude pokračovat i letos.
 

Co můžete na trzích koupit?

Na vánočních trzích najdete mnoho zajímavého zboží, jak vánočního, tak i klasického. Můžete tam koupit jmelí, cukrovinky, ozdoby, svíčky, adventní věnce, hračky, keramiku, kožené výrobky a mnoho dalších unikátních produktů. Samozřejmě nebude chybět tradiční občerstvení, mezi které patří trdelníky, pražené kaštany, svařák, medovina, polévky, sýry, klobásy či bramboráky. V blízkosti budou též ryby a vánoční stromky.

Na vánočních trzích si to zajisté užijete. Jihlava bude krásně nazdobená, vysoký strom osvětlí večer celé náměstí a k tomu vůně typických dobrot vám zpříjemní každý okamžik během adventu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 17. 9. 2020