!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > United Islands of Prague 2020
United Islands of Prague 2020
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
5.6.
6.6.
+ Přidat foto

United Islands of Prague 2020

Kdy 5. červen 2020 - 6. červen 2020 Festivaly
Praha se opět stane dějištěm největšího svátku nové muziky. Uskuteční se zde totiž další ročník multižánrového festivalu United Islands of Prague.

Praha se již po sedmnácté v řadě stane dějištěm největšího svátku nové muziky. Uskuteční se zde totiž další ročník multižánrového open-air festivalu United Islands of Prague, kde opět vystoupí nespočet talentovaných hudebníků z celého světa. Akce proběhne stejně jako v předchozích letech v ulicích Karlína.

Festival United Islands se bude opět soustředit především na objevování nové muziky a hudebních talentů. Kromě mladých vycházejících hvězd se však návštěvníci mohou těšit i na vystoupení několika stálic české i zahraniční hudební scény, které hudební objevy přijdou naživo podpořit. Součástí budou tradičně také zajímavé kreativní aktivity pro děti i dospělé.


Festival proběhne na několika scénách mezi Karlínským náměstím a Kaizlovými sady.

Celý popis
Naposledy změněno: 12. 12. 2019