Úvod > Kalendář akcí > United Islands of Prague 2020: Deutsche Edition
United Islands of Prague 2020: Deutsche Edition
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
12.9.
13.9.
+ Přidat foto

United Islands of Prague 2020: Deutsche Edition

Kdy 12. září 2020 - 13. září 2020 Festivaly
Druhý víkend v září bude patřit multižánrovému hudebnímu festivalu United Islands of Prague. Ten se letos koná již po sedmnácté a přichází s řadou novinek.

Akce letos proběhne v „Deutsche Edition“ tedy v německé edici a návštěvníci se tak mohou těšit na produkce   talentovaných hudebníků z našeho sousedního státu. S unikátním konceptem přidat k United Islands of Prague podtitul a přivézt do Prahy hudebníky z jedné země, naposledy z Británie, přišli organizátoři minulý rok a nápad sklidil mnoho pozitivních ohlasů. Letos se návštěvníci mohou těšit například na saskou DJskou noc, nebo bavorské kytarové odpoledne. Ochuzeni samozřejmě návštěvníci nebudou ani o českou hudební produkci. 

Festival United Islands se bude opět soustředit především na objevování nové muziky a hudebních talentů. Kromě mladých vycházejících hvězd se však návštěvníci mohou těšit i na vystoupení několika stálic české i zahraniční hudební scény, které hudební objevy přijdou naživo podpořit. Součástí budou tradičně také zajímavé kreativní aktivity pro děti i dospělé.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 6. 2020