Úvod > Kalendář akcí > Koncert známých duetů na zámeckém nádvoří
Historické a vojenské akce

Koncert známých duetů na zámeckém nádvoří

Kdy 30. červenec 2021 20:00 - 21:30
Koncert v Třeboni.

Nenechte si ujít velký koncert plný známých duetů v podání
LEONY MACHÁLKOVÉ A MARIÁNA VOJTKA
na velkém nádvoří třeboňského zámku v polovině léta...

PÁTEK 30. ČERVENCE 2021, 20.00 hodin

 

LEONA MACHÁLKOVÁ A MARIAN VOJTKO – HVĚZDNÉ DUETY
Hvězdné duety jsou připraveny pro milovníky těch nejkrásnějších českých a zahraničních písní, které máte rádi.
Leona Machálková a Marian Vojtko vám budou, na krásné letní scéně pod širým nebem, během více než 1 a půl hodinového koncertu zpívat za doprovodu orchestru skladby jako: Přísahám, že jsem to já, Stín katedrál, Den je krásny, Money, money, money a mnoho dalších.

Leona Machálková
stálice naší popové a muzikálové scény. Od roku 1993 hraje hlavní ženské role na pražské muzikálové scéně /West Side Story, Jesus Christ Superstar, Dracula, Monte Cristo, Bídníci a další. Vydala 9 sólových alb a účinkovala také např. ve StarDance nebo v show Tvoje tvář má známý hlas.

Marian Vojtko
muzikálový a operní zpěvák, držitel Ceny Thálie, jeden z nejobsazovanějších muzikálových zpěváků současnosti a člen seskupení 4tenoři. K jeho největším rolím patří Fantom opery, Krolock (Ples upírů), Dracula, Kat Mydlář a další.

MEET & GREET
cena vstupenky do 1. a 2. řady zahrnuje i Meet & Greet po představení – pozvání na skleničku prosecca s Leonou Machálkovou a Marianem Vojtkem

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!


Další info:
open air / koncert se koná za každého počasí / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenka "ZTP/P-DISABLED" platí pro dvě osoby – pro vozíčkáře či jiného držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod, oba návštěvníci musí do místa konání vstoupit současně a nárok na vstupenku ZTP/P je třeba prokázat příslušným průkazem, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021