Úvod > Kalendář akcí > Skladby do ticha
Jana Vondrů je zpěvačkou, která se v současnosti pohybuje především na poli soudobé hudby. Koncertně i scénicky spolupracuje s Ensemble Opera Diversa v Brně. Věnuje se sólové koncertní činnosti a pro písňovou tvorbu hledá často nový zvuk díky spolupráci s akordeonistkou Žanetou Vítovou. Hostuje v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích, byla členkou Operného štúdia Slovenského národného divadla, vystupovala v  Hadivadle v Brně. Je členkou uskupení Dust in the Groove propojující soudobou hudbu, jazz a improvizaci a členkou tria ConTRIOogy, které se zaměřuje na Českou a Slovenskou klasickou soudobou hudbu. Spolupracuje s multiinstrumentalistou Tomášem Vtípilem, se kterým mimo živé projekty nahrála vokální party do divadelních a rozhlasových her.
  
František Fiala je český hudební skladatel, varhaník, sbormistr a zpěvák. Narodil se v Jihlavě a po absolvování brněnské konzervatoře pokračoval ve studiích na arcidiecézní konzervatoři pro církevní hudbu ve Vídni v oboru varhany. V Čechách poté studoval na HAMU v Praze. V letech 1999–2000 zastupoval Českou republiku na ročním tvůrčím stipendiu pro skladatele, spisovatele a výtvarníky v německém Bambergu.
Pedagogicky působil na Pražské konzervatoři, na konzervatoři v Brně, v letech 2002–2012 byl ředitelem Konzervatoře Evangelické akademie v Olomouci, později působil na Konzervatoři Jana Deyla. Nyní vyučuje na pražské HAMU, kde od roku 2013 vede Sbor HAMU.
 

Provozovatel

Klášter Želiv

Želiv 122
394 44 Želiv
Tel.:
+420 777 272 672
Email:
musica.siloensis@...
Email:
centrum@zeliv.eu
WWW:
www.zeliv.eu
GPS:
49,529757 15,215093
 
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Želivský klášterní pivovar

Želivský klášterní pivovar

Želiv, Kraj Vysočina
Hotel Klášter Želiv

Hotel Klášter Želiv

Želiv, Kraj Vysočina
Rekreační středisko Kletečná

Rekreační středisko Kletečná

Humpolec, Kraj Vysočina