Úvod > Kalendář akcí > Po stopách Josefa Skupy
Po stopách Josefa Skupy
"> ">
17.9.
Přidat foto
Akce pro děti

Po stopách Josefa Skupy

Přihlašte svůj rodinný tým s hlavním šifrátorem (dítě vě věku 8-12 let) do hry a užijte si den při společném řešení šifer. Nikdy jste šifry neřešili? Nevadí, pojďte si to zkusit.
Hry se mohou účastnit i jiné než rodinné týmy, např. tým mohou tvořit děti z oddílu a jejich dospělí vedoucí. Doporučený věk pro hlavního šifrátora je 8 až 12 let, ale může být i mladší či starší a podle toho jim při hře dospělí mohou více či méně pomáhat. Hlavních šifrátorů může být samozřejmě v týmu více. Důležití jsou i pomocní šifrátoři, kterým bylo více než 18 let a po celou hru budou za mladé šifrátory zodpovídat.

Hra je nesoutěžní, jde o to, aby jste si ji užili, něco se dozvěděli a při tom potrénovali šedé buňky mozkové i týmovou spolupráci. Pokud vyřešíte všechny šifry a dorazíte do cíle v určeném čase, můžete dát vaši herní kartu s vyřešeným heslem do slosování a získat tak některou z cen. Při hře lze využít systém nápověd. 

Ani letos nebude chybět speciální hudební šifra, nově chystáme překvapení mladého elektrotechnika nebo papírovou Enigmu. Trasa bude zároveň přírodní galerií výtvarných děl dětí z členských spolků Plzeňské krajské rady dětí a mládeže ze Skupovky – téma výstavy jak jinak než "Josef Skupa".

Provozovatel

Felix, z.s.

Plaská 1335/31
323 00 Plzeň 1
Tel.:
+420 735 644 883
Email:
felixuvmail@gmail...
WWW:
https://felix-plz...
GPS:
49,780627 13,381317
 
 

Vstupné

Rodinné vstupné: 400 Kč

Poznámka:Účastnický příspěvek 400 Kč za tým.

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Řemeslný pivovar Raven v Plzni

Řemeslný pivovar Raven v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj
Hotel Irida v Plzni

Hotel Irida v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj