Úvod > Co chcete dělat? > Fitness Bolevec
Životní styl

Fitness Bolevec

Pokud hledáte místo, kde se můžete příjemně odreagovat, načerpat novou energii a dobrou náladu, zkuste přijít do Fitness Bolevec. K dispozici je osobní trenér, který vám poradí s efektivním hubnutí. Nechybí bar a k dispozici je také wellness.

Zveme vás do našeho fitness centra, které nabízí kromě klasických posilovacích strojů a nařadí také kvalitní aerobní zónu a řadu netradičního cvičebního náčiní a pomůcek. Zde máte také možnost využít služeb zkušené osobní trenérky.

Fitness Bolevec se nachází v malebné části Plzně – přímo v původní zástavbě Starého Bolevce, v blízkosti Bolevecké návsi. Jeho tradice sahá do první poloviny 90. let, k vlastním počátkům posiloven a fitness center v Čechách. Za tu dobu si prošel Fitness Bolevec řadou změn a renovací. Od roku 2007 funguje pod vedením mistryně světa v kulturistice Barbory Pavlovové Mrázkové a dlužno dodat, že se ve svém vývoji opět posunul. Nedílnou součástí se stalo osobní poradenství a asistence při cvičení. Oproti minulosti získavají nyní více prostoru také různé netradiční posilovací postupy a aerobní aktivity.

U nás si dokáže zacvičit opravdu každý, ať už jsou to manželé v důchodu, jejich vnuk, který si chce pěkně zformovat postavu, nebo jeho tatínek, který zase trpí na bolesti páteře. V některých případech jsou to doslova celé rodiny. Nerozhoduje tedy věk, pohlaví, sociální postavení ani výkonnostní úroveň cvičence. Při své návštěvě posilovny budete potřebovat sportovní obuv na přezutí, dostatečně pohodlné sportovní oblečení sající pot, ručník jako podložku při cvičení na jednotlivých strojích a dále pak ručník a mýdlo, pokud po cvičení hodláte využít sprchy.

Co Fitness Bolevec nabízí:

– klasické i moderní posilovací náčiní a přístroje
– aerobní přístroje: rotopedy, steppery, eliptický trenažer, běhací pás...
– netradiční cvičební pomůcky: gymbally, overbally, cvičební gumy, expandery, speciální úchyty, nafukovací
  podložky, balanční plochy…
– možnost odborného dohledu nad cvičením, korekce chybných pohybových stereotypů a cvičebních návyků
– možnost konzultace tréninkových a stravovacích postupů
– příjemné a přátelské prostředí
– občerstvení
 

Ubytování a restaurace v okolí

Řemeslný pivovar Raven v Plzni

Řemeslný pivovar Raven v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj
Hotel Irida v Plzni

Hotel Irida v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj