Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > S Ulitou na letiště
S Ulitou na letiště
Akce pro děti

S Ulitou na letiště

Prázdninová akce pro děti, které se zajímají o létání, letadla nebo provoz pražského letiště.
Z důvodu veliké oblíbenosti této akce jsme ji zařadili i na pololetní prázdninový den. Je určena pro všechny, kteří se zajímají o létání, letadla nebo provoz pražského letiště. Budete mít možnost podívat se do míst, kam se cestující nedostane. Na letišti uvidíme např. Záchrannou požární stanici, autobusem budeme projíždět kolem letadel, poznáme různé profese a seznámíme se s činnostmi před odletem i po příletu letadla. Dostaneme se blíže ke startovací a přistávací dráze, do části letiště, kde se odbavují nákladní letadla a mnoho dalšího.

Kromě exkurze na Letišti Praha čekají děti hry a jiné aktivity. Přihlašovat se můžete nejpozději do 29.1. Poté bude zápis ukončen. Nebude možné ani přihlašovat náhradníky. Na letiště musíme zaslat seznam všech účastníků, aby byli vpuštěni do všech navštívených prostorů letiště. Děkujeme za pochopení!

Věk účastníků: 6-15 let
Cena: 150,-/osoba (zahrnuje program, bez obědu)

Provozovatel

Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita

Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 271 770 025
Tel.:
+420 606 611 920
Email:
info@ulita.cz
WWW:
www.ulita.cz/
GPS:
50,094569 14,481838
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

Poznámka:zahrnuje program, bez obědu

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Baletní škola Sylvy Šafkové

Čtvrtky v pohybu proplouvají podzimem v baletních piškotkách! Vozovna ve spolupráci s Baletní školou Dobřichovice pod vedením Sylvy Šafkové organizuje pololetní baletní kurz pro děti od 4 do 12 let
Praha 3, Praha

Salsa v Atriu

Nazujte střevíčky, rozvlňte boky a rozhoďte vlasy do vzduchu – další Salsa v Atriu je tady! 
Praha 3, Praha

Pubkvíz v Kafé Vozovna

Náš pub kvíz vám dá zabrat – těšte se na několik kol otázek, při kterých otestujete své všeobecní znalosti v kruhu přátel.
Praha 3, Praha

Vánoční zpívání s Choreou Bohemicou

Co bylo dřív, Vánoce, nebo koledy? Písničky s vánoční tématikou se těší přízni posluchačů i tvůrců už dlouhé věky. Přijďte si ty nejhezčí zazpívat do Atria společně s Choreou Bohemicou!
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Geografický střed hlavního města Prahy

Víte, kde se ukrývá přesně stanovený geografický střed Prahy? Najdete jej na Praze 3, u dětského hřiště na Balkáně.
Praha 3, Praha

DiscGolfPark Krejcárek

Přijďte si zahrát Discgolf – aktivitu pro každého. Pravidla vychází z golfu, ale místo odpalování míčku holí, házíte létající disky, které se snažíte umístit na co nejmenší počet hodů do discgolfového koše. Hráč, který projde celé hřiště s nejmenším počtem hodů, se stává vítězem.
Praha 3, Praha

Poplach v galerii – úniková hra pro všechny

Dokážete vyřešit záhadu ztraceného obrazu? Monet, Picasoo, Matisse, Warhol a další. V galerii na Váš čeká překvapení v podobě nové únikové hry.
Praha 3, Praha

Prahou za strašidly

Procházka centrem Prahy určená pro rodiny s dětmi od 4 do 8 let nebo MŠ a děti z 1. a 2. třídy ZŠ. Děti se zajimavou formou seznámí se Staroměstským náměstím, Josefovem, Karlovým mostem nebo Vyšehradem.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.
Praha 3, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Hotel Olympik v Karlíně

Hotel Olympik je dominantní výšková budova v Karlíně. Spolu s celým komplexem se nachází u sídliště Invalidovna. Byl postaven především kvůli chystaným neuskutečněným Olympijským hrám v Praze 1980.
Praha 8, Praha

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha