Úvod > Kalendář akcí > Queen Relived v O2 areně - nový termín
Queen Relived v O2 areně - nový termín
"> "> "> ">
11.9.
12.9.
+ Přidat foto

Queen Relived v O2 areně - nový termín

Kdy 11. září 2020 - 12. září 2020 Hudební a divadelní akce
Skupina Queenie v čele s Michaelem Kluchem přidává pro obrovský zájem fanoušků další termín své show Queen Relived 2020, která se tak letos uskuteční celkem třikrát.
Koncerty se uskuteční 11. a 12. 9. 2020. Všechny dříve zakoupené vstupenky na květen zůstávají v platnosti a automaticky se převádí na nové termíny v září. Není tedy potřeba je nijak měnit. Konkrétně vstupenky na pátek 15. 5. 2020 platí na nový termín pátek 11. 9. 2020 a vstupenky na 16. 5. 2020 se vztahují na 12. 9. 2020. Prosincový koncert 21. 12. 2020 zůstává beze změny.

Populární hity britské ikony zahraje česká formace Queenie, která je považována za jeden z nejlepších tribute bandů světa. Zážitek doplní mohutná světelná a multimediální show. Vstupenky na koncert jdou do prodeje 11. září 2019 v 9 hodin, tedy několik dní po výročí narození Freddieho Mercuryho. 

Celá koncertní show by měla být oslavou a vzpomínkou na slavnou skupinu. Slavné písně, které dodnes znějí z éteru rozhlasových stanic po celém světě, zahraje česká skupina Queenie. Ta patří k nejúspěšnějším a nejuznávanějším tribute skupinám vůbec. Písně Queen totiž hraje v autentických aranžích i kostýmech tak, jako nikdo jiný. Queenie se dali dohromady před třinácti lety a od té doby mají za sebou přes 1 200 koncertů. Čtvrtinu z nich odehráli v zahraničí včetně několika turné například po Skandinávii, Belgii, vystoupení ve Vietnamu, na proslaveném Montreux jazz festivalu, kde hrála skupina Queen v 80. letech, a také na oslavě narozenin britské královny Alžběty II nebo Dominika Haška.

Celá show má velké ambice. V budoucnosti by totiž měla vyrazit na evropské a světové turné, kde bude dále šířit odkaz legendy Queen.  S bombastickou výpravou a písněmi v původních aranžích i tóninách, což je při Mercuryho fenomenálním vokálním rozsahu téměř neskutečné, je to plán, který musí vyjít.

Hruškův ambiciózní návrh scény pro chystanou show Queen Relived počítá nejen s obřím pódiem, ale také s „molem“ v podobě dvou dlouhých šípů vystřelených přes celou délku haly. Diváci na ploše tak budou mít muzikanty doslova na dosah ruky. Světelný design show zajistí nejmodernější technologie a postupy.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 4. 2020