Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Příměstské tábory Sluníčka se školkou 2016
Akce pro děti

Příměstské tábory Sluníčka se školkou 2016

Přijďte k nám, do letního příměstského tábora Sluníčka se školkou ve Žlutých lázních. Ve všech turnusech máme ještě volná místa.
Místem konání ,,Příměstských táborů Sluníčka se školkou" budě nově zrekonstruovaný, pro děti skvěle vybavený areál Žluté lázně, který se nachází v přírodním prostředí na břehu Vltavy v Praze 4, Podolí. Rozmanité vybavení dětského koutku nabízí těm nejmenším mnoho zábavy a prostoru pro hraní. Je vybaven dvěma brouzdališti a mělkou lagunou s dětskými šlapadly. Konkrétním zázemím pro účastníky příměstského tábora je klubovna s vlastním sociálním zařízením a dětská herna, jídelna a odpočívárna. Herna bude vybavena hračkami a sportovním vybavením.

Výhody:
– celodenní program pro děti zaměstnaných rodičů
– děti necestují pryč od rodičů a spí každý den doma
– příjemné přírodní prostředí přímo v Praze s hernami a bazénky
– malý kolektiv dětí
– bezbariérovost areálu umožňuje zapojení dětí se zdravotním omezením
– vlastní kuchyně umožňuje zapojení dětí se stravovacími omezeními
– rodiče mohou využít celé turnusy, nebo jednotlivé dny dle potřeby
– spací koutek pro nejmenší

Provozovatel

Žluté lázně

Podolské nábřeží 3
147 00 Praha 4
Tel.:
+420 721 312 836
Email:
info@slunicka.org
WWW:
www.zlutelazne.cz
GPS:
50,048210 14,413536
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 700 Kč

Poznámka:700 Kč/den

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Fun&Run 2023

Přijď se rozhýbat na Fun&Run 2023! 13. ročník charitativního běhu FUN&RUN se uskuteční v neděli 21. května 2023 ve Žlutých lázních v Praze. Kromě hlavního běhu, který je na 5 nebo 10 km, je možné přihlásit se také do oblíbeného běhu na vysokých podpatcích.
Praha 4, Praha

Festival Bambule 2023 – Žluté lázně

Hračkářství Bambule pořádá rodinný festival ve Žlutých lázních, který stejně jako jeho prodejny nabídne maximum kvalitní zábavy pro malé i větší.
Praha 4, Praha

Prague Dragon Boat Festival 2023

V květnu opět hladinu Vltavy rozčeří stovky pádel.
Praha 4, Praha

Jerusalem In My Heart

Jedinečný projekt libanonsko-kanadského hudebníka Radwana Ghazi Moumneha a montréalské filmařky Erin Weisgerber je pohlcujícím audiovizuálním zážitkem, jehož těžiště leží v posouvání hranic tradiční levantsko-arabské hudby a ručně vytvářených analogových videoprojekcích.
Praha 5, Praha

David Eugene Edwards

Ovšem čekání je u konce! Dámy a pánové, jedna z nejvýraznějších postav americké nezávislé hudební scény posledních třiceti let je zpět!
Praha 5, Praha

Lunchmeat x MeetFactory – Tim Hecker live, Dash, Freddie Hudson & Never Sol live

Lunchmeat a MeetFactory po deseti letech spojí síly a společně představí No Highs, nový projekt kanadského zvukového inovátora Tima Heckera.
Praha 5, Praha

Khoiba – křest desky a Waterbased

Duo Ema Brabcová a Filip Míšek albem navazuje na úspěšný comeback z roku 2019, kdy se po dlouhé odmlce dali znovu coby Khoiba dohromady, a vrátili se k tomu nejlepšímu z introvertního a citového písničkářství, které bylo pro kapelu typické v její první éře mezi lety 2002 a 2008.
Praha 5, Praha

Šumavský večírek

Walden + Ivan Boreš + František Klišík + Atlantic Cable + Štěpán Blaschko.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.
Praha 4, Praha

Úniková hra Podolské mystérium

Venkovní orientační úniková hra Podolské mystérium je určena pro celou rodinu. Hrát může až šest osob.
Praha 4, Praha

Pražský přívoz P3 Lihovar – Dvorce

Přívoz se sezonním provozem (konec března – konec října) nabízí atraktivní spojení oblasti Podolí a Zlíchova, a to včetně výhodných návazností linek pozemní dopravy v zastávkách Lihovar a Dvorce.
Praha 4, Praha

Sauna Spot Dvorce – unikátní saunový svět u Vltavy

Saunový svět Sauna Spot Dvorce na břehu Vltavy vedle Žlutých lázní je jediný saunový svět umístěný v přírodě a přitom takřka v centru Prahy.
Praha 4, Praha

Sauny Vltava – Centrum duševního klidu na Podolském nábřeží

Sauny Vltava, to je oáza klidu a pohody v centru Prahy na Podolském nábřeží. K dipozici jsou tři sauny, Saunové divadlo, čtyři klidové zóny a jedinečné týpí s živým ohněm. Jedná se vůbec o největší saunu v ČR.
Praha 4, Praha

Půjčovna motorových člunů a lodí v Praze na Smíchově

I v Praze na Vltavě si můžete zapůjčit elegantní motorový člun. Věděli jste, že naše lodičky s motorem může řídit každý od 15 let, bez zvláštních oprávnění? Na lodičku se vejde až pět osob, a je tedy vhodná jak pro výlet ve dvou, tak pro rodinný, popřípadě skupinový výlet.
Praha 5, Praha

The Pop Up

Zaplavte si v nekonečném kuličkáriu, zhoupněte se mezi obláčky a nebo se dotkněte hvězd. Devět unikátních místností, které vás pohltí!
Praha 4, Praha

Indoor Rowing – lekce veslování na trenažérech v Praze

Ve Sportovních Centrech Palmovka, Evropská a v Loděnici Bohemians se můžete zapsat na lekce skupinového veslování na trenažérech. Ať už vám je 9 nebo 99 let, ať už jste ve formě nebo na tom teprve pracujete, veslování na trenažéru Concept2 je skvělé aerobní cvičení, které vám pomůže být fit.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Soho v Podolí

Restauraci Soho najdete na Podolském nábřeží nedaleko Dvorců. Nabízí luxusní pochoutky mezinárodní kuchyně, včetně sushi.
Praha 4, Praha

Gemüse Corner Kebab

Proč se u nás z kebabu stalo jen jídlo ekonomické, nebo doping v opilosti nad ránem? Vždyť tuhle tureckou pochoutku jezdí do Berlína ochutnávat celý svět! Právě tam ji dotáhli k dokonalosti.
Praha, Praha

Lanýže od Markéty

Ochutnejte čerstvé lanýže a lanýžové produkty z Itálie.
Praha 4, Praha

Bistro Gemüse Corner Kebab Praha

Gemüse Corner Kebab totiž už v názvu slibuje inspiraci německým kebabem nejvyšší třídy.
Praha, Praha

Praguecamp na Císařské louce

Jedinečně umístěný a mnoha lety prověřený kemp se nachází na jednom z pražských ostrovů jen 1 km od centra Prahy. Příjemné ubytování v klidném prostředí poskytuje zázemí všem typům cestovatelů, ať už cestujete obytným autem, karavanem nebo jen se stanem nebo batohem.
Praha 5, Praha

Cheecup

Firma Cheecup oslovuje klienty jasnou koncepcí: domácí výroba cheesecaků a cupcaků.
Praha, Praha

Pension Helena

Rodinný pension se nachází ve vilové čtvrti v Praze 4 – Podolí.
Praha 4, Praha

Restaurace Na Kopci

Michelin Bib Gourmand. To je ocenění, kterým se může pyšnit malý rodinný podnik v Praze. Toto ocenění ve zkratce znamená, že restaurace nabízí vynikající jídlo za rozumné ceny. V menu najdete speciality české a francouzské kuchyně založené na sezónních a lokálních surovinách.
Praha 5, Praha