Úvod > Kalendář akcí > Přehrady Fest v Plumlově
Přehrady Fest v Plumlově
"> "> ">
8.7.
10.7.
Přidat foto
Festivaly

Přehrady Fest v Plumlově

Přehrady jsou dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel, je to především víkend plný aktivit a zážitků. Dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale především pláž, koupání, vodní sporty a další kupa vodních radovánek.
Nálož českých hitů a oslava barev. Plumlov se připravuje na Přehrady Fest

Populární Přehrady Fest míří v letošním roce premiérově k břehům Podhradského rybníka do Plumlova. Na úpatí malebné Drahanské vrchoviny – do campingu  Žralok přivezou ve dnech 8. – 9. 7. své největší hity skupina Mirai,Jelen a UDG a dále pak Pokáč, Pekař, rapper Renne Dang, Vojataano, Jakub Děkan a Voxel. Přehrady Fest sází rovněž na bohatý doprovodný program plný vodních radovánek (paddleboardy, lodičky) i aktivit na souši, kde budou hitem letošní sezony oslavy barev. O zábavu dětí se postarají kouzelníci Jakub Koutský a Mišuge nebo oblíbená prasátka Pigy a Lily.

Připraveny budou i stánky či relaxační zóny partnerů festivalu. Vstupenky k dostání na xticket.cz, kde si lze rovněž rezervovat ubytování ve stanech a chatkách přímo v areálu kempu Žralok.

Provozovatel

CAMPING Žralok

Zámek 99
Plumlov
798 03 Plumlov
Tel.:
+420 725 786 537
Email:
anicka@prehradyfe...
Facebook:
https://www.cs-cz...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
www.prehradyfest.cz
GPS:
49,463976 17,013553
 
 

Vstupné

Cena: 590 Kč

Snížená cena: 300 Kč

Rodinné vstupné: 1 890 Kč

Poznámka:Lze využít ubytovací kapacity kempu. Stanová místa či chatky je možné zarezervovat na našem portále xticket.cz Pokud budete chtít dorazit dříve například ve čtvrtek, dokoupte si tento den navíc v kempu dle ceníku kempu na adrese: atczralok@seznam.cz

 

Časová náročnost

42,0 hodin