Úvod > Co chcete dělat? > Hanácké stezky v  Mostkovicích u Prostějova
Letní sporty

Hanácké stezky v  Mostkovicích u Prostějova

Hanácké stezky představují ucelenou síť jednosměrných terénních stezek (trailů) speciálně upravených pro zábavnou jízdu na horském kole pro začínající i zkušené cyklisty. Jednosměrné terénní tratě pro horská kola v Mostkovicích si rychle oblíbíte.

Pokud jste milovníci terénní cyklistiky, jistě oceníte síť trailů "Hanácké stezky", kterou najdete kousek od Plumlovské přehrady. Traily jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé cyklisty. Síť jednosměrných terénních stezek (trailů) speciálně upravených pro zábavnou jízdu na horském kole si rychle oblíbíte. Tratě jsou vhodné, jak pro začínající, tak i pro pokročilé cyklisty.

Vybrat si můžete ze 3 možností:
 

XC okruh

Stezka lehčí až střední náročnosti o délce 2,2 kilometru, která nabídne širokou škálu nejrůznějších zatáček a zábavných stoupajících a klesajících pasáží. Tento okruh si zamilují, jak mladší, tak i starší ročníky.
 

Modrý trail

Stezka střední až vyšší náročnosti o délce 900 metrů. Tento trail vás zaujme parádní flow s klopenkami, lavicemi a krásnými skoky. Jeho dominantou je pan Krmelec, legendární skok, který doznal úprav a můžete ho skákat na dva způsoby.
 

Červený trail

Stezka vyšší náročnosti o délce 900 metrů. Trail který ti dodá sebevědomí protože jeho skoky nejsou žádné malé bouličky. Jeho dominantou je Pan Ignác! Legendární polet, který se vám zalíbí. Dál po trailu čekej nejrůznější technické prvky se super flow.

Provozovatel

Spolek Bikers Minds z. s.

Staré lomy
798 02 Mostkovice
Tel.:
+420 776 773 024
Email:
hanackestezky@sez...
WWW:
https://www.hanac...
GPS:
49,463830 17,046443
 
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 
22.7.
23.7.
Keltská noc 2022 v Plumlově

Keltská noc 2022 v Plumlově

Plumlov, Olomoucký kraj
8.7.
10.7.
Přehrady Fest v Plumlově

Přehrady Fest v Plumlově

Plumlov, Olomoucký kraj
2.7.
6.7.
Dobývání hradu Plumlov 

Dobývání hradu Plumlov 

Plumlov, Olomoucký kraj
13.5.
17.7.
Starší doba kamenná v srdci Hané

Starší doba kamenná v srdci Hané

Prostějov, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí