Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Prázdninový kolotoč v Bohumíně
Akce pro děti

Prázdninový kolotoč v Bohumíně

Děti jej milují, rodiče jsou mu vděční. Prázdninový kolotoč v Bohumíně, atraktivní čtyřtýdenní program na prázdniny, zabaví i letos děti od šesti do patnácti let, takže se rodiče nemusí stresovat, jak zajistit dětem program na první polovinu léta.
Celý červenec čeká na malé kolotočáře dobrodružství ve městě i v přírodě. Akci odstartuje v neděli 1. července bláznivá šmoulí show, během níž se mohou zájemci do programu zaregistrovat. Prázdninový kolotoč závidí Bohumínským rodiče i děti z jiných měst. Čtyřtýdenní maraton zábavy, her, soutěží i výletů je zdarma, navíc s dozorem a možností vyhrát atraktivní ceny.„Jde o unikátní projekt, který v Bohumíně funguje už od roku 2010 díky bezvadné spolupráci naší kulturní agentury K3 a dvacítky organizací, které u nás ve městě působí. Všichni společně každoročně připravují pro naše bohumínské děti atraktivní program, díky němuž se rodiče mohou spolehnout na to, že každé všední červencové dopoledne je o jejich ratolesti postaráno.

Každý, kdo by se chtěl Prázdninového kolotoče zúčastnit, se musí zaregistrovat. A to nejlépe v neděli 1. července na náměstí T. G. Masaryka, kde dostane průkazku kolotočáře s kódem i vlastní identifikační náramek. O slavnostní zahájení kolotoče se letos postará zábavný program Wikiho bláznivá show se šmouly, který začíná v 15 hodin. Registrace je ale možná i průběžně před kteroukoliv jednotlivou akcí. Na programu je letos třeba seznámení s novým workoutovým hřištěm, hledání skřítků s bohumínskými myslivci, tvůrčí výtvarný den v ateliéru a další. Jde o koktejl uzpůsobený tak, aby bavil holky i kluky, menší i větší děti. V knihovně každý pracovní den poběží také malý kolotoč s indoorovým programem od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin.

Děti si musí vzít na každou akci vlastní pití, svačinu, kšiltovku nebo šátek na hlavu. Na sportovní aktivity by měly mít vhodnou obuv, pro jízdu na kole se musí vybavit helmou a zkontrolovaným a funkčním kolem. Program vyvrcholí v pátek 31. srpna, kdy během závěrečné show v kině K3 mohou účastníci červencového programu vyměnit nasbíraná razítka ze své průkazky za slosovatelný los do velké tomboly, kde mohou vyhrát společenské hry.

Provozovatel

K3 Bohumín

Studentská 781
735 81 Bohumín
Email:
k3@k3bohumin.cz
WWW:
https://www.k3boh...
GPS:
49,903611 18,360893
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Pololetní prázdniny v Zoo Ostrava

V pátek zveme všechny školáky a jejich rodiče do ostravské zoologické zahrady, kde pro ně bude o pololetních prázdninách připraven speciální program.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Valentýn v Zoo Ostrava 2023

Pokud hledáte pro svou drahou polovičku netradiční valentýnský dárek, zkuste zajít v sobotu 11. února do ostravské zoologické zahrady. K dispozici zde bude sleva pro zamilovaný pár: po prokázání zaplatí dvpjice vstupné pouze za jednu osobu.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Charitativní Běh pro korály v Zoo Ostrava

Ostravská zoologická zahrada se věnuje nejen chovu ohrožených druhů zvířat ve svém areálu, ale podporuje i řadu ochranářských aktivit přímo v místě výskytu vzácných zvířat, často tisíce kilometrů daleko.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Winter Run Ostrava

Kdy: 4.2.2023. Kde: Komenského sady.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Naučná stezka po červených cihlách v Bohumíně

Naučná stezka mapuje nejzajímavější dochované stavby z režného zdiva na území města.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Park s dřevěnými motivy v Bohumíně

Malý parčík u sokolovny v Bohumíně-Záblatí zdobí několik nových dřevěných prvků., které vytvořili účastníci každoročního Řezbářského plenéru.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Stezka horní Odry

Sedmnáct kilometrů nových cyklotras vzniklo díky projektu Stezka horní Odry v česko-polském příhraničí. Doplnily síť už existujících stezek, což turistům usnadnilo přístup k přírodnímu dědictví v povodí řeky.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Radnice a meteorologický sloupek v Bohumíně

Radnice je rozsáhlou dvoupodlažní budovou z režného zdiva obdélného půdorysu s vnitřním dvorem, která je postavená v romanticko-historizujícím stylu s prvky západoevropské gotiky a renesance. Vedle radnice je umístěn meteosloupek.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace a kavárna na náměstí T.G.M. v Bohumíně

Restaurace je specifická v tom, že je zároveň školní jídelnou i učňovským střediskem.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Penzion ve věži v Bohumíně

Do nejvyššího patra bývalého vodojemu v Bohumíně se vrací život. Penzion má 12 dvoulůžkových pokojů a 1 jednolůžkový pokoj.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Minipivovar Skřečoňský žabák v Bohumíně

Majitelé pivovaru začínali jako homebrewing – domácí vařiči, a když jim začaly být hrnce malé, rozhodli jsme se postavit minipivovar. V listopadu 2011 začali vařit vlastní pivo.
Bohumín, Moravskoslezský kraj

Heřmanický pivovar

Nově otevřený pivovar v Ostravě Heřmanicích – na čepu 11 světlá, 12 světlá a 13 polotmavá a další speciály. Pivovar je umístěný pod restaurací Beseda a tankové pivo je čepováno přímo z ležáckých tanků.
Ostrava, Moravskoslezský kraj